ładowanie

Co robić nad morzem, gdy pada deszcz?

Wyjazdy nad morze cieszą się zdecydowanie największą popularnością latem. Wtedy prawdopodobieństwo pięknej, słonecznej pogody jest bardzo duże. Spodziewamy się wysokich temperatur, bezchmurnego nieba, przyjemnych chwil na rozgrzanej plaży. Jednak nasze wyobrażenia nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Pogoda niestety lubi płatać figle. Co robić nad morzem, gdy pada deszcz?

Jak uratować wakacje nad morzem?

Szykujemy się na wakacje czasem długie tygodnie. Planowanie udanego urlopu rozpoczyna się od jego terminu, a następnie lokalizacji. Noclegi, pobliskie atrakcje, potrzebne zakupy. Nie chcemy myśleć o nadmorskich wakacjach, gdy nie ma słońca. Nie mamy jednak na to wpływu, a pobyty w Polsce wiążą się z ryzykiem spędzenia czasu inaczej, niż to sobie wyobrażamy. Trzeba przygotować sobie alternatywy do opalania się na plaży. Warto wiedzieć, jakie są nadmorskie atrakcje w deszcz.

Zimno, wiatr i pada

Oczywiście nie jest to idealny scenariusz, szczególnie gdy wybieramy się nad Bałtyk. Czy rezygnować z wyjazdu, zmienić termin? Nie zawsze jest taka możliwość, więc co robić nad morzem, gdy pada deszcz? Przede wszystkim poszukać lokalnych atrakcji, których jest całkiem sporo. Można znaleźć ciekawe możliwości zarówno dla grup przyjaciół, rodzin z dziećmi, seniorów. Co, gdy niepogoda nad morzem pojawi się właśnie podczas naszych wczasów? Mimo wszystko, dobrze się bawić!

Co robić nad morzem, gdy pada deszcz?

Aktywne zwiedzanie okolicy to zawsze dobry pomysł. Odwiedziny latarni morskiej, zabytki historyczne, udział w zajęciach sportowych, warsztatach, wystawach. Prawie w każdej większej, nadmorskiej miejscowości (przez cały sezon od maja do września) dzieje się dużo. Nowe, nadmorskie atrakcje w deszcz powstają regularnie, aby przyciągnąć turystów. Aquaparki ze strefami saun, termy i centra odnowy biologicznej, wystawy interaktywne, salony gier i rozrywek.

Wyjazd z dziećmi wymaga planu

Nadmorskie wakacje, gdy nie ma słońca, to zazwyczaj największy problem dla rodziców. Wizyty na plaży, zabawy z piaskiem i kąpanie się w morzu to pożądane atrakcje. Dzieci mogą tam spędzać długie godziny i nie trzeba się martwić o zapewnienie rozrywek. Co, gdy niepogoda nad morzem, sprawdzi się dla najmłodszych? Dobrze jest zacząć od wyboru takiego obiektu noclegowego, który organizuje czas dzieciom. Codziennie animacje (malowanie, ćwiczenia, przebieranki) są najlepszą metodą. Nawet dwie, trzy godzinki dziennie takich zajęć, pozwolą rodzicom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Takim miejscem jest na przykład hotel Astor w Jastrzębiej Górze, który jest rekomendowany na rodzinne wakacje.

Sprawdzone pomysły

Zawsze dobrą alternatywą są kryte baseny, kręgielnie, gokarty. Chociaż wiele z tych czynności robi się także na co dzień, dzieci są i tak zadowolone. Jak uratować wakacje nad morzem? Poszukać sobie ciekawych miejsc na mapie, gdzie można łatwo dojechać. Nadmorskie miejscowości posiadają swoje fokaria, kina plenerowe, muzea przystosowane dla dzieci, centra kreatywnej zabawy i nauki. Jest, w czym wybierać, a dorośli też często znajdą tam coś dla siebie. Co robić nad morzem, gdy pada deszcz? Nie myśleć o zaprzepaszczonej szansie na opalanie, tylko korzystać z czasu laby!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

pozostałe oferty specjalne

Zadowolenie Gości to nasz priorytet, dlatego specjalnie z myślą o Was systematycznie tworzymy oferty specjalne.

Voucher podarunkowy
POMYSŁ NA IDEALNY PREZENTVoucher podarunkowy
Cena Dnia
Pobyt nad morzemCena Dnia
Bal Karnawałowy w Jastrzębiej Górze
Karnawałowa zabawa w Hotelu Astor 04.02.2023Bal Karnawałowy w Jastrzębiej Górze
Ferie zimowe nad morzem - Z Astorem wśród zwierząt
Ferie zimowe w hotelu nad morzem - pobyt 2 dzieci GRATISFerie zimowe nad morzem - Z Astorem wśród zwierząt
Aqua Slimming - wczasy odchudzające
Wodne wyszczuplanieAqua Slimming - wczasy odchudzające
Weekendy karnawałowe ze smakiem
Karnawałowy odpoczynek z dala od zgiełku miastaWeekendy karnawałowe ze smakiem
Walentynki w hotelu nad morzem
Walentynki w hotelu nad morzemWalentynki w hotelu nad morzem
Dzień Kobiet w hotelu nad morzem
Wyjątkowa Ty!Dzień Kobiet w hotelu nad morzem
Wielkanoc w Hotelu Astor
WIELKANOC W HOTELU NAD MORZEMWielkanoc w Hotelu Astor
Majówka nad morzem
Długi weekend pełen kolorówMajówka nad morzem
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Weekendowy relaks w Hotelu Astor
WEEKENDOWY RELAKS W HOTELU ASTORWeekendowy relaks w Hotelu Astor
Wczasy dla seniorów nad morzem
Aktywne wczasy senioraWczasy dla seniorów nad morzem
Pakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet relaksacyjnyPakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Aromatyczny Pakiet SPA ZimowyPakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Niedzielne bufety
Obiady w formie gorących bufetów bez ograniczeńNiedzielne bufety
Dziecko w podróży
Trip Advisor
Forbes
Mojekonfrencje
Sale Biznesowe
Konferencje
Dzieciochatki.pl
PFRPFR

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

face