ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

SPORT, ZDROWIE, STYL ŻYCIA

centrum fitness

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę ale nie lubisz tłoku, który często panuje w dużych, sieciowych siłowniach? Zapraszamy do naszego kameralnego Centrum Fitness, gdzie pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej będziesz mógł zacząć swoją przygodę z ćwiczeniem.

Centrum fitness zostało podzielone na kilka stref tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na Gości czekają tradycyjne maszyny wzmacniające mięśnie, a także bieżnie, maszyny eliptyczne (wioślarskie) i stacjonarne rowery. W Hotelu Astor łatwo zadbać o zdrowie, relaks i piękną sylwetkę!

Basen

Kryty basen Hotelu Astor to 15/10 m metrów przezroczystej, lazurowej wody o głębokości do 150 cm. Taka głębokość sprawia, że równie dobrze bawią się w nim dorośli, jak i dzieci. Woda o odpowiedniej temperaturze działa kojąco zarówno w czasie upałów, jak i niepogody.

W zależności od potrzeb czas spędzony w hotelowym basenie można wykorzystać na zabawę lub poprawę sylwetki i kondycji. Dla dzieci oferujemy bezpłatne wypożyczenie akcesoriów do nauki pływania. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwają profesjonalni ratownicy. Wczasy nad morzem w hotelu z basenem to również świetny sposób na spędzenie wolnego czasu podczas dnia niepogody!

 

Ostatnie sprawozdanie z badań wody z dn. 2019-09-30 wykonane przez firmę SGS Polska Sp. z o.o., (nr SB/106647/09/2019)
– pod względem bakteriologicznym, w normie
– pod względem chemicznym, w normie

sauna

Nic tak nie relaksuje, jak sauna – tę prawdę znają dobrze mieszkańcy dalekiej Północy.

Hotel Astor zachęca do skorzystania z sauny suchej. Wizyta w saunie pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni relaks.

Ciepło otwiera pory skóry i oczyszcza ciało. Po wysiłku fizycznym, na przykład joggingu lub treningu, kąpiel w saunie jest bardzo korzystna.
Sauna sucha nazywana też fińską, oprócz oczyszczenia z toksyn, pomaga się rozluźnić i tym samym pozbyć się negatywnych skutków stresu, których doświadczamy każego dnia.  Wspomaga także odchudzanie oraz poprawia pracę serca.  W sauniue suchej panuje wyższa temperatura niż w parowej

sauna sucha

Siłownia

strefa wyposażona w profesjonalny sprzęt – zarówno maszyny treningowe jak i wolne ciężary

Karnety

Skorzystaj z oferty karnetowej i zaoszczędź nawet 345 zł !

Jednorazowe wejście do centrum fitness – 15 zł.
Poniżej przedstawiamy ofertę karnetów

10 wejść

siłownia oraz sauna – 80 zł / 10 wejść
siłownia, sauna oraz basen – 130 zł / 10 wejść

karnet ważny 3-mc od daty wydania

4 tygodnie

siłownia oraz sauna – 120 zł / 4 tygodnie
siłownia, sauna oraz basen – 179 zł / 4 tygodnie

karnet ważny przez 4 tygodnie od daty wydania, upoważnia do nieograniczonego wstępu do centrum fitness

 

 

face