ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

HOTEL ASTOR

Pokoje Standard budynek B

Dużo przestrzeni, wygodne łóżka, łazienka, bezprzewodowy Internet i inne udogodnienia (TV, suszarka do włosów). To mamy w standardzie!

Pokoje Standard to wybór dla osób, którym przede wszystkim zależy na atrakcyjnej lokalizacji hotelu, a jednocześnie niskiej cenie za nocleg i akceptują zakwaterowanie w jakości standard.
Pokoje te nie posiadają balkonu/tarasu. To opcja dla tych, którzy w pokoju planują spędzać mniej czasu.

Pokoje standard znajdują się w budynku B na parterze lub 1 piętrze (brak windy). Wejście do nich prowadzi przez salę restauracyjną budynku A (w godzinach jej otwarcia) lub od zewnątrz budynku B.

PS Jesteśmy przygotowani na każde wymagania Gości, oferując 3 rodzaje zakwaterowania: Standard, Komfort, De Luxe. Sprawdźcie pozostałe, aby wybrać najlepszą opcję na Wasz wypoczynek nad morzem.

Pokoje standard znajdują się w budynku B na parterze lub 1 piętrze (brak windy). Wejście do nich prowadzi przez salę restauracyjną budynku A (w godzinach 8:00-21:30) lub od zewnątrz budynku B.

Jednoosobowy Standard budynek B
Jednoosobowy Standard budynek B

Najmniejsza opcja do wyboru (dla jednej, pragnącej odpoczynku osoby), a wciąż taka przestronna ? ok. 18m2. Oprócz łóżka o sze...

Dwuosobowy Standard budynek B
Dwuosobowy Standard budynek B

W tym pokoju komfortowo wypoczną dwie osoby. 20 m2, dwa łóżka 90 cm z możliwością połączenia, praktyczne biurko, szafa na ubr...

Dwuosobowy Grand Standard budynek B
Dwuosobowy Grand Standard budynek B

Większy rozmiar (30 m2) dla większej wygody oraz wszystko to, co posiadają wszystkie pozostałe pokoje. Komfortowe łóżka, biur...

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Rezerwując bezpośrednio wspierasz sadzenie drzew
10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo
REZERWUJ ONLINE
X
face