ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

WYJĄTKOWA OPRAWA

przyjęcia okolicznościowe

Wyśmienita kuchnia, podniosła dekoracja sali, profesjonalna obsługa - to dzięki nim chrzciny, urodziny oraz wszelkiego rodzaju jubileusze na długo pozostaną w pamięci.

Planując imprezę okolicznościową (chrzciny / komunie / jubileusze / zabawa dla dzieci etc ) chcesz aby wydarzenie było wyjątkowe. Dla nas to również priorytet, dlatego trafiłeś w odpowiednie ręce. Nasi specjaliści zadbają o to abyś otrzymał odpowiednie wsparcie już na etapie planowania, wystarczy że zdradzisz nam swoje oczekiwania a my przygotujemy ofertę szytą na miarę.

Marzysz o imprezie innej niż wszystkie, z tematem przewodnim ale nie masz pomysłu? Nie szkodzi, zaproponujemy rozwiązanie, które na pewno Ciebie zainteresuje.

W Hotelu Astor odbyły się setki podobnych imprez – nasze doświadczenie sprawi że każda uroczystość będzie wyjątkowa.

nasze atuty:

sale, którymi dysponujemy pozwalają zorganizować zarówno kameralną uroczystość jak i bankiet na 250 osób.

wyśmienita kuchni – nasz szef kuchni z przyjemnością przygotuje kilka propozycji menu. Od Ciebie zależy czy będą to klasyczne propozycje czy kuchnia tematyczna

usługi dodatkowe – dzięki nam zaoszczędzisz czas na poszukiwanie profesjonalnych podwykonawców. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi zespołami muzycznymi, DJ, animatorami, fotografami oraz agencjami eventowymi

doświadczenie – mamy kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez.

face