ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

MARE SPA

NASZE MARKI

W naszych gabinetach pracujemy na kosmetykach THALAGO bazujących na opatentowanej formule mikronizacji alg, która pozwala na efektywne pozyskanie wszystkich składników czynnych koncentrowanych we wnętrzu glonów morskich.

THALGO to francuska marka, której kosmetyki zawierają wyjątkową kompozycję składników odżywczych (aminokwasy, pierwiastki śladowe, cukry, polifenole, kwasy tłuszczowe), które w takiej postaci są z łatwością wchłaniane przez skórę. Zastosowanie mikronizowanych alg ma właściwości terapeutyczne i pielęgnacyjne. Wszystkie receptury kosmetyków zawierają składniki czynne pochodzenia morskiego, z czego aż 73% to algi. Co ważne, algi pozyskiwane są z poszanowaniem środowiska (kontrola obszarów zbiorów, poszanowanie okresów reprodukcyjnych, ochrona zasobów naturalnych). Marka THALGO to laureat wielu prestiżowych nagród w branży BEAUTY, m.in.: Perfect SPA Awards 2020, Sukces Roku 2019, Luksusowa Marka Roku, Best Beauty Buys.

THE SECRET SOAP STORE jest polską marką kosmetyków naturalnych i ekologicznych, które nie zawierają w swoim składzie parabenów, SLS-ów, pochodnych ropy naftowej. Produkcja kosmetyków nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, a składniki, zapachy, ekstrakty, zioła pozyskiwane są tylko z zaufanych źródeł. Obecnie w ofercie znajduje się kilkaset produktów dla klientów detalicznych oraz profesjonalnych (hotele SPA, uzdrowiska, gabinety kosmetyczne).

face