ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

PAKIET DOBREGO SNU

WYŚNIJ SIĘ

Żyjemy w świecie, w którym dobrem luksusowym staje się SEN. Urlop, w trakcie którego mamy szansę wreszcie porządnie się wyspać, staje się najbardziej poszukiwaną formą wypoczywania. Chcemy zaoferować Ci tę formę luksusu i dlatego stworzyliśmy pakiet „WYŚNIJ SIĘ”.

Miejsce do spania ma swoim komfortem sprawić, że kilkugodzinny odpoczynek podaruje Ci dawkę energii, a naturalne, dobroczynne aspekty produktów, takich jak poduszka, kołdra czy olejek eteryczny, mogą dodatkowo wpłynąć na jakość snu.
S – jak sypialnia
E – jak energia
N – jak natura

KIERUNEK DOBRY SEN

Postanowiliśmy wprowadzić do Hotelu Astor produkty, które ukierunkują Twój SEN. Kilka aspektów może zasadniczo wpłynąć na jakość snu, a tym samym na Twoją siłę witalną o poranku.

Nie od dziś wiadomo, że korzystanie z naturalnych zasobów jest najefektywniejszym sposobem na dobry wypoczynek. Dlatego ufamy, że oddajemy w Twoje ręce zestaw, który nie tylko ideą nawiązuje do naturalnych sposobów relaksu, ale również formą.

Podaruj sobie najlepszy wypoczynek. Zanurz się w relaksie, otul się przyjemnością, komfortem spania i WYŚNIJ SIĘ.

ZESTAW ZAWIERA:

  • KOŁDRĘ OBCIĄŻENIOWĄ – jeżeli zdarza Ci się mieć problemy z zasypianiem, to kołdra obciążeniowa sprawi, że Twój sen będzie dłuższy i głębszy, a Ty choć na parę dni zredukujesz stres i pozbędziesz się niepotrzebnych dolegliwości.
  • EKO PODUSZKĘ + PODUSZKĘ MEMO – medycyna naturalna od zawsze wykorzystuje do polepszenia jakości snu bursztyn, łuski gorczycy i gryki. Odkryj poduszki z ekologicznym wypełnieniem, a zrozumiesz, jak istotne są naturalne zasoby dla polepszenia jakości snu. Zestaw zawiera poduszkę z łuską gryki, gorczycą i bursztynem bałtyckim, które ukoją Twoje drogi oddechowe oraz poduszki memo, które zapamiętują Twoje najdogodniejsze ułożenie.
  • OPASKI NA OCZY – lniane opaski na oczy wypełnione glinianymi kulkami delikatnie rozmasują skórę i przyjemnie obciążą górne partie twarzy.

  • DYFUZOR z ekskluzywnym olejkiem eterycznym doTERRA – zmysł węchu odgrywa zasadniczą rolę w jakości wypoczynku. Wiemy i rozumiemy, że olejek eteryczny poprawi jakość Twojego snu. Zdecyduj na etapie rezerwacji, który olejek ma zostać dodany do dyfuzora. Dostępne olejki: BALANCE – zwiewny, świeży, słodki drzewny zapach – wzmacnia poczucie relaksu w całym ciele, wywołuje poczucie spokoju i równowagi; SERENITY – delikatnie lawendowy, drzewny, cytrusowy zapach; olejek na lepszy sen, likwiduje uczucie napięcia i wspomaga wyciszenie; ADAPTIV – pomarańcza, lawenda, cytrusowy i kwiatowy zapach; łagodzi nastrój i emocje, pomaga zachować wewnętrzną równowagę.
  • RELAKSACJĘ – kiedy słyszysz kojące dźwięki od razu czujesz się zrelaksowany. Posłuchaj i odpłyń do krainy odprężenia. Relaksacja pomoże Ci odkryć, jak ogromną moc ma dźwięk.
I GOTOWE!

NIEZASTĄPIONE UCZUCIE WYSPANIA JEST TWOJE

Koszt dzienny pakietu od osoby – 49 zł

Pakiet dostępny dla min. 2 dniowego pobytu w pokojach typu De Luxe.
Jeśli chcesz skorzystać z „Wyśnij się”, wybierz w procesie rezerwacji ten dodatek do swojej oferty pobytowej.

 

 

 

 

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Rezerwując bezpośrednio wspierasz sadzenie drzew
10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo
REZERWUJ ONLINE
X
face