ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

HOTEL ASTOR

INTEGRACJA NAD MORZEM

Konferencje nad morzem połączone z integracją lub zorganizowany wyjazd grupowy, mający na celu dobrą zabawę. Nasz doświadczony personel pomoże Wam zaplanować udany pobyt, który pozostawi pozytywne wspomnienia. Możliwości jest naprawdę wiele!

Rekreacja na świeżym powietrzu (wycieczka rowerowa, Nordic Walking), integracja nad morzem z elementami rywalizacji (organizujemy rozgrywki paintball, gry terenowe) oraz wieczorne programy rozrywkowe (karaoke, występ kabaretu, impreza taneczna z DJem). Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi zespołami muzycznymi, zespołami regionalnymi (szanty) oraz animatorami (pokazy taneczne, iluzjonistyczne, warsztaty).

Zachęcamy także do korzystania z naszej Strefy Fun&Fitness oraz zabiegów w Gaja Natural SPA.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

obsługa konferencji

Obsługą i koordynacją konferencji zajmują się specjalnie wykwalifikowane osoby, które chętnie doradzą i pomogą w zorganizowaniu spotkania.

Integracja nad morzem

Wydarzenia w Twoim przedsiębiorstwie, takie jak konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe, mogą nabrać wyjątkowo pięknej oprawy, jeśli dołączysz do nich wyjazd integracyjny nad morzem.

Imprezy integracyjne nad polskim morzem

Kluczowe znaczenie podczas organizacji tego rodzaju przedsięwzięć ma jednak lokalizacja. Doskonały hotel na wyjazd integracyjny nad morzem mieści się w Jastrzębiej Górze. To hotel Astor, który leży zaledwie 100 m od brzegu Morza Bałtyckiego. Gwarantuje on pokaźną przestrzeń wypoczynkową, szkoleniową oraz rekreacyjną, dzięki czemu z jego oferty mogą skorzystać zarówno małe i średnie, jak i duże przedsiębiorstwa. Organizowane na terenie obiektu imprezy integracyjne nad polskim morzem obsługuje doświadczona kadra hotelowa. Sprawuje ona pieczę nad każdym wydarzeniem firmowym, oferując profesjonalne wsparcie dla klientów.

Atuty integracji w środowisku biznesowym

Dobra atmosfera w pracy ma kluczowe znaczenie dla pozytywnego nastawienia i motywacji pracowników. Przekłada się ona bezpośrednio na efektywność pracy, wzrost sprzedaży, a nawet odporność firmy na ewentualne kryzysy. Oprócz motywatorów finansowych w postaci premii warto zatem nagradzać pracowników także w formie integracyjnych wyjazdów. Ich uczestnicy mogą miło spędzić czas, lepiej się poznać i zbudować trwalsze relacje, które wyjdą nieco poza wykonywanie codziennych obowiązków służbowych. W przypadku integracji firmowej dobry wybór stanowi hotel na wyjazd integracyjny nad morzem. Piaszczyste plaże, nadmorski klimat i ogrom atrakcji w nadmorskich miejscowościach stanowią najlepszą destynację turystyczną w Polsce. To szczególnie przyjemna odskocznia dla pracowników firm mających siedziby z dala od morza, a krajobraz podziwiany przez nich za oknami jest zupełnie inny. Wśród nadmorskich miejscowości, w których warto organizować imprezy firmowe Jastrzębia Góra zwraca szczególną uwagę. Spokojny kurort umożliwia wypoczynek w mniej tłocznych warunkach względem wielu innych miejsc nad polskim morzem.

Integracja firmowa nad morzem w stylu hotelu Astor

Podnoszenie kwalifikacji pracowników stanowi inwestycję w przyszłość firmy. Dobrze wyszkolona kadra, która pozostaje na bieżąco z nowinkami w branży, pozwala na rozwój przedsiębiorstwa i maksymalizację zysków. Wyjazd integracyjny nad morze i udany pobyt szkoleniowo-wypoczynkowy zapewnia jednak nie tylko rozwój osobisty pracowników, ale także zwyczajnie zacieśnienie relacji biznesowych. Pozytywne wspomnienia po integracji firmowej jeszcze długo skutkować będą doskonałą atmosferą, przyjemną współpracą i zwiększoną efektywnością pracy. Czas poświęcony na przyjemności w hotelu Astor może być naprawdę zróżnicowany. Do wyboru pozostaje na przykład rekreacja na świeżym powietrzu ? wspólne spacery po plaży, zorganizowane wycieczki rowerowe po pobliskim Nadmorskim Parku Krajobrazowym czy też rozgrzewający Nordic Walking. W środowisku biznesowym, zarówno pomiędzy współpracownikami, jak i kontrahentami, można postawić także na rywalizację. W takiej roli doskonale sprawdzi się paintball i inne gry terenowe.

Imprezy firmowe Jastrzębia Góra

Imprezy integracyjne nad polskim morzem mają niepowtarzalny klimat. Orzeźwiające powietrze, relaksujący szum morza i mnogość atrakcji sprzyjają wypoczynkowi, stanowiąc miłą odskocznię od codziennego środowiska pracy. W kwestii takiej jak imprezy firmowe Jastrzębia Góra stanowi wyjątkowo dogodną lokalizację. Nadmorska miejscowość jest najdalej wysuniętym na północ obszarem Polski. Dysponuje szeroką plażą osłoniętą klifami, dzięki czemu woda jest wyjątkowo spokojna. Leśne trasy spacerowe i rowerowe stanowią ciekawą alternatywę dla wygrzewania się na słońcu. Zwiedzić można także historyczny wąwóz lub wybrać się na spacer po promenadzie. Nieduża odległość Jastrzębiej Góry od Trójmiasta stwarza dobre warunki dojazdu z całej Polski, niezależnie od wybranego środka transportu. Co ważne, integracja firmowa nad morzem w Jastrzębiej Górze to dobry pomysł nie tylko latem, ale także w pozostałych porach roku. Podczas gdy wakacyjne słońce kusi czasem spędzanym na plaży, zimą można wybrać np. integracyjne morsowanie czy też gorące saunowanie.

Wybierz nasz hotel na wyjazd integracyjny nad morzem  

Atutem imprez firmowych w hotelu Astor jest wypoczynek dopasowany do indywidualnych preferencji każdego klienta. Zatem organizując integrację firmową, można dopasować atrakcje do preferencji swojego zespołu czy też branży, która dotyczy działalności przedsiębiorstwa. W ciągu dnia na terenie hotelu można organizować warsztaty, szkolenia, czy konferencje, a wieczorem, zamiast udania się do pokoi hotelowych, do wyboru pozostają liczne programy rozrywkowe. Najciekawsze propozycje to między innymi karaoke, występy kabaretowe lub imprezy taneczne z DJ-em, które doskonale rozluźniają atmosferę. Biorą w nich profesjonalni muzycy, zespoły regionalne i animatorzy. Istnieje możliwość zamówienia występów utalentowanych artystów, takich jak tancerze oraz iluzjoniści. Integracja firmowa nad morzem może być także całkowicie poświęcona rekreacji. To dobry pomysł na przykład na wyjazd weekendowy, gdzie pracownicy mogą zaznać relaksu podczas zabiegów i masaży SPA, skorzystać z siłowni, basenu, zewnętrznych kortów tenisowych czy gry w kręgle. 

Wyjazd integracyjny nad morze ? dodatkowe atuty hotelu Astor

Gościnność i ciepła atmosfera to wizytówka dużego obiektu, jakim jest hotel Astor. Gwarantuje to w pełni komfortowy wypoczynek dla każdego. Kompleks posiada ponad 100 pokoi o przestronnych wnętrzach w standardzie Standard, Komfort oraz De Luxe. Do dyspozycji Gości pozostają prywatne łazienki oraz niezbędne wyposażenie, takie jak telefon czy suszarka do włosów. Funkcjonalne wnętrza mają dostęp także do bezpłatnej sieci Wi-Fi, co ma szczególne znaczenie podczas wyjazdów służbowych. Urokliwa okolica i mnogość atrakcji na terenie obiektu stwarzają możliwość różnorodnych form spędzania czasu wolnego. Atutem hotelu jest również wyśmienita kuchnia, która jest bardzo ważnym aspektem podczas integracji firmowej nad morzem. Nad bufetem oraz menu A?la Carte czuwa profesjonalny szef kuchni, który odpowiada za specjały kuchni regionalnej (kaszubskiej) oraz ogólnoświatowe przysmaki. Oprócz sal restauracyjnych do dyspozycji pozostaje także Lobby Bar oraz menu A?la Carte ?Astoria ? Morze Smaków?.   

Integracja połączona ze szkoleniem

Hotel Astor stwarza idealne warunki zarówno do relaksu, jak i do pracy. Wyjazd integracyjny nad morze dla Twojej firmy możesz połączyć ze szkoleniem, warsztatami lub konferencją. Do Twojego wyboru pozostaje aż osiem sal konferencyjnych o różnej powierzchni, które pomieszczą nawet do 1200 osób. Centrum Konferencyjne dysponuje profesjonalnym nagłośnieniem, projektorami multimedialnymi, mikrofonami i innymi akcesoriami niezbędnymi przy organizacji tego rodzaju wydarzeń. Przestrzeń może zostać maksymalnie dostosowana do potrzeb dzięki dźwiękoszczelnym, przesuwnym ścianom. Aby zadbać o dobrą atmosferę wydarzenia, przerwy pomiędzy spotkaniem można wzbogacić poczęstunkiem z kawą i słodkim lub wytrawnym bufetem. Wieczór natomiast  przyjemnie będzie rozpocząć bardziej wystawną kolacją z wybranym menu tematycznym.

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Rezerwując bezpośrednio wspierasz sadzenie drzew
10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo
REZERWUJ ONLINE
X
face