ładowanie

Czy warto wybrać pakiet All Inclusive nad polskim morzem?

Na wakacje jedziemy po to, by odpocząć. Od gotowania, sprzątania, planowania i oczywiście – od pracy. Hotel nad morzem z basenem All Inclusive to jedna z najpopularniejszych opcji urlopowych. Wtedy mamy pewność, że wszystko, czego potrzebujemy, będzie na miejscu. Wyżywienie, atrakcje, animacje? i nie trzeba nawet opuszczać obiektu. Czy warto wybrać pakiet All Inclusive nad polskim morzem? Dla kogo taka opcja będzie odpowiednia?

Pobyt doskonale zorganizowany

Pojęcie ?All Inclusive? w wolnym tłumaczeniu oznacza ?wszystko wliczone w cenę?. Taka forma spędzania wakacji stała się popularna najpierw w zagranicznych kurortach. Bezpieczeństwo z pakietem All Inclusive docenili turyści podróżujący do Hiszpanii, Grecji, Turcji, Egiptu. Właściwie w każdym miejscu na świecie są obiekty, w których można wybrać tę opcję. W Polsce także stał się to wakacyjny trend. Jest to ogromne ułatwienie dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na planowanie i szukanie we własnym zakresie atrakcji. Szczególnie wczasy rodzinne nad morzem z wyżywieniem na miejscu zakwaterowania są dużym udogodnieniem. Odpada tracenie czasu na znalezienie knajpki z dobrym jedzeniem, co z dziećmi nie zawsze jest proste.

Czy warto wybrać pakiet All Inclusive nad polskim morzem?

Oprócz różnorodnych bufetów na śniadanie, lunch i kolację, najczęściej można też liczyć na przekąski w ciągu dnia. Dodatkowo, w opcji ?All? wliczone są napoje, również te alkoholowe. Rodzinne wczasy All Inclusive nad morzem to animacje dla dorosłych oraz dzieci w różnym wieku. Aerobik w wodzie, gra w siatkówkę, nauka tańca, wieczorne karaoke, dyskoteka. Codziennie podczas pobytu odbywają się inne atrakcje. Nie trzeba się martwić o brak zajęć i nudę. Hotel nad morzem z basenem All Inclusive to także pewność, że nawet podczas nie najlepszej pogody, można spędzać czas w wodzie. Jest to szczególnie ważne, jeśli decydujemy się na urlop nad rodzimym Bałtykiem.

Hotel Astor Jastrzębia Góra

Rodzinne wczasy All Inclusive nad morzem to poszukiwania opcja głównie w sezonie letnim. To wtedy najwięcej rodzin decyduje się na wyjazd. W ostatnich latach wiele obiektów zaczęło organizować takie pobyty. Niewątpliwie stało się tak z powodu większego zainteresowania wakacjami w kraju. Bezpieczeństwo z pakietem All Inclusive w Polsce jest bardzo docenianie, gdy wiele destynacji europejskich zmaga się z problemami. W Hotelu Astor w 2021 roku można wybrać taki pakiet tylko w sezonie letnim. Co on zawiera?

Wczasy rodzinne nad morzem z wyżywieniem

Wakacje z All Inclusive to przede wszystkim całodniowe wyżywienie: śniadania, lunche, obiadokolacje oraz napoje (także alkoholowe). Każdy smakosz będzie zadowolony z różnorodności posiłków: serwowane są dania wegetariańskie, z mięsem, z rybami, smaki kuchni polskiej i międzynarodowej. Dodatkowo nielimitowany dostęp do basenu, saun suchych, siłowni. Dzieci mogą wziąć udział w codziennych animacjach (np. wyprawa po skarb z mapą, taneczne zawody, malowanie na sztalugach), a dorośli w zajęciach dedykowanych dla nich. Na terenie obiektu można także skorzystać za dodatkową opłatą z kręgielni oraz SPA. Czy warto wybrać pakiet All Inclusive nad polskim morzem? Oczywiście, jeśli chcemy, aby pobyt przebiegał bezproblemowo oraz obfitował w atrakcje dostosowane do każdego bez względu na wiek.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

pozostałe oferty specjalne

Zadowolenie Gości to nasz priorytet, dlatego specjalnie z myślą o Was systematycznie tworzymy oferty specjalne.

Voucher podarunkowy
POMYSŁ NA IDEALNY PREZENT Voucher podarunkowy
Cena Dnia
Pobyt nad morzem Cena Dnia
Aqua Slimming - wczasy odchudzające
Wodne wyszczuplanie Aqua Slimming - wczasy odchudzające
Wiosenne przebudzenie - pobudź zmysły, postaw na relacje, doświadczaj
W nowej odsłonie Hotelu Astor Wiosenne przebudzenie - pobudź zmysły, postaw na relacje, doświadczaj
Wielkanoc w Hotelu Astor - LAST MINUTE
WIELKANOC W HOTELU NAD MORZEM - LAST MINUTE Wielkanoc w Hotelu Astor - LAST MINUTE
Majówka nad morzem
Długi weekend pełen kolorów Majówka nad morzem
Długi czerwcowy weekend
DŁUGI CZERWCOWY WEEKEND W HOTELU ASTOR Długi czerwcowy weekend
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Weekendowy relaks w Hotelu Astor
WEEKENDOWY RELAKS W HOTELU ASTOR Weekendowy relaks w Hotelu Astor
Wczasy dla seniorów nad morzem
Aktywne wczasy seniora Wczasy dla seniorów nad morzem
Pakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet relaksacyjny Pakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Aromatyczny Pakiet SPA Zimowy Pakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Zakwitnij Wiosną razem z Gaja Natural SPA
Zakwitnij Wiosną razem z Gaja Natural SPA Zakwitnij Wiosną razem z Gaja Natural SPA
Odprężające Lato w Gaja Natural SPA
Odprężające Lato w Gaja Natural SPA Odprężające Lato w Gaja Natural SPA
Niedzielne bufety
Obiady w formie gorących bufetów bez ograniczeń Niedzielne bufety
PFR PFR

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Rezerwując bezpośrednio wspierasza sadzenie drzew
10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo
REZERWUJ ONLINE
X
face