ładowanie

Czy warto wybrać pakiet All Inclusive nad polskim morzem?

Na wakacje jedziemy po to, by odpocząć. Od gotowania, sprzątania, planowania i oczywiście – od pracy. Hotel nad morzem z basenem All Inclusive to jedna z najpopularniejszych opcji urlopowych. Wtedy mamy pewność, że wszystko, czego potrzebujemy, będzie na miejscu. Wyżywienie, atrakcje, animacje? i nie trzeba nawet opuszczać obiektu. Czy warto wybrać pakiet All Inclusive nad polskim morzem? Dla kogo taka opcja będzie odpowiednia?

Pobyt doskonale zorganizowany

Pojęcie ?All Inclusive? w wolnym tłumaczeniu oznacza ?wszystko wliczone w cenę?. Taka forma spędzania wakacji stała się popularna najpierw w zagranicznych kurortach. Bezpieczeństwo z pakietem All Inclusive docenili turyści podróżujący do Hiszpanii, Grecji, Turcji, Egiptu. Właściwie w każdym miejscu na świecie są obiekty, w których można wybrać tę opcję. W Polsce także stał się to wakacyjny trend. Jest to ogromne ułatwienie dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na planowanie i szukanie we własnym zakresie atrakcji. Szczególnie wczasy rodzinne nad morzem z wyżywieniem na miejscu zakwaterowania są dużym udogodnieniem. Odpada tracenie czasu na znalezienie knajpki z dobrym jedzeniem, co z dziećmi nie zawsze jest proste.

Czy warto wybrać pakiet All Inclusive nad polskim morzem?

Oprócz różnorodnych bufetów na śniadanie, lunch i kolację, najczęściej można też liczyć na przekąski w ciągu dnia. Dodatkowo, w opcji ?All? wliczone są napoje, również te alkoholowe. Rodzinne wczasy All Inclusive nad morzem to animacje dla dorosłych oraz dzieci w różnym wieku. Aerobik w wodzie, gra w siatkówkę, nauka tańca, wieczorne karaoke, dyskoteka. Codziennie podczas pobytu odbywają się inne atrakcje. Nie trzeba się martwić o brak zajęć i nudę. Hotel nad morzem z basenem All Inclusive to także pewność, że nawet podczas nie najlepszej pogody, można spędzać czas w wodzie. Jest to szczególnie ważne, jeśli decydujemy się na urlop nad rodzimym Bałtykiem.

Hotel Astor Jastrzębia Góra

Rodzinne wczasy All Inclusive nad morzem to poszukiwania opcja głównie w sezonie letnim. To wtedy najwięcej rodzin decyduje się na wyjazd. W ostatnich latach wiele obiektów zaczęło organizować takie pobyty. Niewątpliwie stało się tak z powodu większego zainteresowania wakacjami w kraju. Bezpieczeństwo z pakietem All Inclusive w Polsce jest bardzo docenianie, gdy wiele destynacji europejskich zmaga się z problemami. W Hotelu Astor w 2021 roku można wybrać taki pakiet tylko w sezonie letnim. Co on zawiera?

Wczasy rodzinne nad morzem z wyżywieniem

Wakacje z All Inclusive to przede wszystkim całodniowe wyżywienie: śniadania, lunche, obiadokolacje oraz napoje (także alkoholowe). Każdy smakosz będzie zadowolony z różnorodności posiłków: serwowane są dania wegetariańskie, z mięsem, z rybami, smaki kuchni polskiej i międzynarodowej. Dodatkowo nielimitowany dostęp do basenu, saun suchych, siłowni. Dzieci mogą wziąć udział w codziennych animacjach (np. wyprawa po skarb z mapą, taneczne zawody, malowanie na sztalugach), a dorośli w zajęciach dedykowanych dla nich. Na terenie obiektu można także skorzystać za dodatkową opłatą z kręgielni oraz SPA. Czy warto wybrać pakiet All Inclusive nad polskim morzem?Oczywiście, jeśli chcemy, aby pobyt przebiegał bezproblemowo oraz obfitował w atrakcje dostosowane do każdego bez względu na wiek.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

pozostałe oferty specjalne

Zadowolenie Gości to nasz priorytet, dlatego specjalnie z myślą o Was systematycznie tworzymy oferty specjalne.

Voucher podarunkowy
POMYSŁ NA IDEALNY PREZENTVoucher podarunkowy
Cena Dnia
Pobyt nad morzemCena Dnia
Bal Karnawałowy w Jastrzębiej Górze
Karnawałowa zabawa w Hotelu Astor 04.02.2023Bal Karnawałowy w Jastrzębiej Górze
Ferie zimowe nad morzem - Z Astorem wśród zwierząt
Ferie zimowe w hotelu nad morzem - pobyt 2 dzieci GRATISFerie zimowe nad morzem - Z Astorem wśród zwierząt
Aqua Slimming - wczasy odchudzające
Wodne wyszczuplanieAqua Slimming - wczasy odchudzające
Weekendy karnawałowe ze smakiem
Karnawałowy odpoczynek z dala od zgiełku miastaWeekendy karnawałowe ze smakiem
Walentynki w hotelu nad morzem
Walentynki w hotelu nad morzemWalentynki w hotelu nad morzem
Dzień Kobiet w hotelu nad morzem
Wyjątkowa Ty!Dzień Kobiet w hotelu nad morzem
Wielkanoc w Hotelu Astor
WIELKANOC W HOTELU NAD MORZEMWielkanoc w Hotelu Astor
Majówka nad morzem
Długi weekend pełen kolorówMajówka nad morzem
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Weekendowy relaks w Hotelu Astor
WEEKENDOWY RELAKS W HOTELU ASTORWeekendowy relaks w Hotelu Astor
Wczasy dla seniorów nad morzem
Aktywne wczasy senioraWczasy dla seniorów nad morzem
Pakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet relaksacyjnyPakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Aromatyczny Pakiet SPA ZimowyPakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Niedzielne bufety
Obiady w formie gorących bufetów bez ograniczeńNiedzielne bufety
Dziecko w podróży
Trip Advisor
Forbes
Mojekonfrencje
Sale Biznesowe
Konferencje
Dzieciochatki.pl
PFRPFR

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

face