ładowanie

Jak zaplanować rodzinny wyjazd nad polskie morze?

Bardzo dużo rodzin (szczególnie z małymi dziećmi) decyduje się na spędzenie urlopu nad polskim morzem. Przede wszystkim z powodu braku konieczności podróżowania daleko – samolotem. Hotele przyjazne dzieciom nad polskim morzem mają wiele do zaoferowania. Na co zwrócić uwagę, przygotowując się do wyjazdu? Jak zaplanować rodzinny wyjazd nad polskie morze?

Gdzie nad morze, żeby się nie nudzić?

Lokalizacja ma ogromne znaczenie i to zazwyczaj nad nią zastanawiamy się w pierwszej kolejności. Szukamy miejsc blisko natury, z wieloma atrakcjami w pobliżu, oferującymi wiele możliwości na spędzenie aktywnego czasu. Kluczowe jest jednak zakwaterowanie i tutaj zaczynają się największe poszukiwania. Hotele z basenem nad morzem dla dzieci są najczęściej pożądane. Nietrudno zgadnąć, dlaczego.

Jak zaplanować rodzinny wyjazd nad polskie morze?

Przede wszystkim, przeglądając oferty wielu obiektów, pytając znajomych o ich doświadczenia. Warto zapoznać się z galerią zdjęć w Internecie, opiniami innych osób, sprawdzić dokładnie udogodnienia znajdują się na terenie obiektu. Atrakcje nad morzem dla dzieci są bardzo ważne, ponieważ pogoda nie będzie już plażowa. A rodzice chcą uniknąć narzekania na nudę i konieczności organizowania czasu na własną rękę. Hotele przyjazne dzieciom nad polskim morzem organizują pobyty rodzinne przez cały rok i biorą pod uwagę potrzeby najmłodszych. Do takich miejsc należy na przykład Hotel Astor w Jastrzębiej Górze.

Animacje, rozrywka, relaks

W Hotelu Astor animacje dla dzieci odbywają się nie tylko w sezonie letnim. Zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe, kulinarne organizowane są przez cały rok, 6 dni w tygodniu. Doświadczeni animatorzy wiedzą, jak rozbawić dzieci w różnym przedziale wiekowym. Takie atrakcje nad morzem dla dzieci, rozwijają ich wyobraźnię oraz wiedzę, czasem pomagają też odkryć nowe hobby. Drugą bardzo istotną kwestią podczas rodzinnego urlopu jest dostęp do strefy basenowej (czasem połączonej ze strefą saun). Jak zaplanować rodzinny wyjazd nad polskie morze? Szukając obiektów z krytymi basenami, w których można spędzać aktywnie czas nawet mimo jesiennej pogody. Rekreacyjne pływanie, zajęcia Aqua Aerobiku dla dorosłych, zabawy w wodzie dla najmłodszych. Hotele z basenem nad morzem dla dzieci to zawsze sprawdzony wybór!

Dodatkowe udogodnienia 

Jak zaplanować rodzinny wyjazd nad polskie morze? Na pewno warto pomyśleć też nad listą niezbędnych rzeczy, które mogą się przydać podczas wyjazdu. Wanienka do kąpieli dla malucha, krzesełko do jedzenia, apteczka, ulubione książki, gry planszowe? Pakowanie może być kłopotliwe. Na szczęście wiele obiektów, jak na przykład Hotel Astor, ofiaruje potrzebne akcesoria dla dzieci w ramach wykupionego pobytu. Daje to duży komfort rodzicom, którzy nie muszą brać całego wyposażenia z domu. Dlatego, gdzie nad morze, żeby się nie nudzić i cieszyć jakościowym wypoczynkiem? Przede wszystkich do miejsc, które są przyjazne dzieciom i starają się zapewnić Gościom w każdym wieku komfort i dużo atrakcji. Dorośli mogą relaksować się w gabinetach SPA lub w rozgrzewającej saunie, a ich pociechy ? szaleć na animacjach. Wszyscy natomiast skorzystają na sielankowych spacerach po nadmorskich miejscowościach i wspólnie spędzonym, rodzinnym czasie.  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

pozostałe oferty specjalne

Zadowolenie Gości to nasz priorytet, dlatego specjalnie z myślą o Was systematycznie tworzymy oferty specjalne.

Voucher podarunkowy
POMYSŁ NA IDEALNY PREZENTVoucher podarunkowy
Cena Dnia
Pobyt nad morzemCena Dnia
Bal Karnawałowy w Jastrzębiej Górze
Karnawałowa zabawa w Hotelu Astor 04.02.2023Bal Karnawałowy w Jastrzębiej Górze
Ferie zimowe nad morzem - Z Astorem wśród zwierząt
Ferie zimowe w hotelu nad morzem - pobyt 2 dzieci GRATISFerie zimowe nad morzem - Z Astorem wśród zwierząt
Aqua Slimming - wczasy odchudzające
Wodne wyszczuplanieAqua Slimming - wczasy odchudzające
Weekendy karnawałowe ze smakiem
Karnawałowy odpoczynek z dala od zgiełku miastaWeekendy karnawałowe ze smakiem
Walentynki w hotelu nad morzem
Walentynki w hotelu nad morzemWalentynki w hotelu nad morzem
Dzień Kobiet w hotelu nad morzem
Wyjątkowa Ty!Dzień Kobiet w hotelu nad morzem
Wielkanoc w Hotelu Astor
WIELKANOC W HOTELU NAD MORZEMWielkanoc w Hotelu Astor
Majówka nad morzem
Długi weekend pełen kolorówMajówka nad morzem
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Weekendowy relaks w Hotelu Astor
WEEKENDOWY RELAKS W HOTELU ASTORWeekendowy relaks w Hotelu Astor
Wczasy dla seniorów nad morzem
Aktywne wczasy senioraWczasy dla seniorów nad morzem
Pakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet relaksacyjnyPakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Aromatyczny Pakiet SPA ZimowyPakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Niedzielne bufety
Obiady w formie gorących bufetów bez ograniczeńNiedzielne bufety
Dziecko w podróży
Trip Advisor
Forbes
Mojekonfrencje
Sale Biznesowe
Konferencje
Dzieciochatki.pl
PFRPFR

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

face