ładowanie

Jak zrobić ładne, rodzinne zdjęcia nad morzem?

Każdy wyjazd, ważna uroczystość lub okazja do świętowania w gronie rodzinnym warte są uwiecznienia. Fotografie czy nagrania pozwalają na trwałe zachowanie wspomnień. Zdjęcia rodzinne w słoneczny dzień, który kojarzy nam się ze szczęściem, to piękna pamiątka. Najwięcej kadrów robimy zazwyczaj na wakacjach, w miejscach dla nas nowych i wyjątkowych. Jak zrobić ładne, rodzinne zdjęcia nad morzem?

Opalenizna, uśmiech, akcja!

Wyjazdy wypoczynkowe to czas pełen luzu i dobrej zabawy. Chcemy zostawić w domu swoje zmartwienia, powody niezadowolenia i oczywiście pracę. Jak zrobić sobie ładne zdjęcie, co ciekawego zobaczyć, gdzie znaleźć dobrą knajpkę ? to mają być nasze ?problemy?. Na wakacjach zazwyczaj jesteśmy zrelaksowani, uśmiechnięci, opaleni. Odwiedzamy piękne miejsca, robimy rzeczy inne niż na co dzień. Zwiedzanie ruin zamku, narty wodne, szalony koncert, zachwycające okoliczności natury. Jak zrobić ładne zdjęcie na ?Facebooka?, aby chcieć pokazać je innym? A przede wszystkim ? aby mieć fantastyczną pamiątkę?

Jak zrobić ładne, rodzinne zdjęcia nad morzem?

Sesja fotograficzna na plaży to ?must-have? każdego wyjazdu. Nadmorskie krajobrazy zachwycają większość osób, w szczególności, jeśli woda ma kolor intensywnego błękitu. Wschód i zachód słońca nad morzem są również z chęcią łapane w kadr. Jak zrobić sobie ładne zdjęcie? Zaczynając od podstaw ? zadbaj o to, by szybka aparatu była czysta. Wiele zdjęć zostało zniszczonych przez brudny obiektyw. Zwróć uwagę na horyzont ? niech będzie on w kadrze idealnie poziomy i nie ?przecina? głowy oraz całego kadru ?na pół?. A jak zrobić zdjęcia rodzinne w słoneczny dzień? Nie bać się pełnego słońca, bo właśnie wtedy uzyskamy głębokie nasycenie i kontrast kolorów. Oczywiście należy odpowiednio się wtedy ustawić ? tak, aby słońce oświetlało osobę i nie rzucało na jej twarz cienia. Piękne zdjęcia wychodzą w tzw. ?złotą godzinę?, czyli tuż po wschodzie i przed zachodem słońca. Wtedy możemy liczyć na szczególne oświetlenie o złotym odcieniu.

Filtry oraz aplikacje

Jak zrobić ładne zdjęcie na Facebook i do albumu? Możemy posłużyć się dodatkowymi filtrami, które pozwolą nam rozjaśnić kolory, nadać większego/mniejszego kontrastu, poprawić nasycenie i więcej. Można zrobić to ręcznie, dostosowując każdy parametr albo automatycznie, wybierając odpowiedni filtr w aplikacji. Popularne programy do zdjęć to Adobe Lightroom, Snapseed, PicsArt Photo Studio, ale każdy smartphone posiada podstawowe opcje do edycji. Ciekawą opcją jest również tworzenie kolaży oraz mozaik z ulubionych zdjęć, aby urozmaicić nieco formę prezentacji.

Przerabianie zdjęć dzieci

Podczas urlopu fotografii najmłodszych jest zazwyczaj najwięcej. Ich radość z zabawy na plaży, wygłupy w morzu, zajadanie się lodami ? to kadry, które chcemy utrwalić. Przerabianie zdjęć dzieci można także urozmaicić dodatkowymi elementami: zabawnymi naklejkami, dorysowanymi elementami czy napisami. A jak zrobić ładne, rodzinne zdjęcia nad morzem? Najlepiej posłużyć się selfie stickiem albo gimbalem (stabilizatorem/statywem do aparatu czy telefonu). Dzięki tym akcesoriom nie będziemy musieli wybierać, kogo zabraknie na fotografii lub prosić przechodniów o wykonanie pamiątkowego zdjęcia.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

pozostałe oferty specjalne

Zadowolenie Gości to nasz priorytet, dlatego specjalnie z myślą o Was systematycznie tworzymy oferty specjalne.

Voucher podarunkowy
POMYSŁ NA IDEALNY PREZENTVoucher podarunkowy
Cena Dnia
Pobyt nad morzemCena Dnia
Bal Karnawałowy w Jastrzębiej Górze
Karnawałowa zabawa w Hotelu Astor 04.02.2023Bal Karnawałowy w Jastrzębiej Górze
Ferie zimowe nad morzem - Z Astorem wśród zwierząt
Ferie zimowe w hotelu nad morzem - pobyt 2 dzieci GRATISFerie zimowe nad morzem - Z Astorem wśród zwierząt
Aqua Slimming - wczasy odchudzające
Wodne wyszczuplanieAqua Slimming - wczasy odchudzające
Weekendy karnawałowe ze smakiem
Karnawałowy odpoczynek z dala od zgiełku miastaWeekendy karnawałowe ze smakiem
Walentynki w hotelu nad morzem
Walentynki w hotelu nad morzemWalentynki w hotelu nad morzem
Dzień Kobiet w hotelu nad morzem
Wyjątkowa Ty!Dzień Kobiet w hotelu nad morzem
Wielkanoc w Hotelu Astor
WIELKANOC W HOTELU NAD MORZEMWielkanoc w Hotelu Astor
Majówka nad morzem
Długi weekend pełen kolorówMajówka nad morzem
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Weekendowy relaks w Hotelu Astor
WEEKENDOWY RELAKS W HOTELU ASTORWeekendowy relaks w Hotelu Astor
Wczasy dla seniorów nad morzem
Aktywne wczasy senioraWczasy dla seniorów nad morzem
Pakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet relaksacyjnyPakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Aromatyczny Pakiet SPA ZimowyPakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Niedzielne bufety
Obiady w formie gorących bufetów bez ograniczeńNiedzielne bufety
Dziecko w podróży
Trip Advisor
Forbes
Mojekonfrencje
Sale Biznesowe
Konferencje
Dzieciochatki.pl
PFRPFR

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

face