ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

POBYT DZIECI

hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem

Hotel Astor w Jastrzębie Górze otrzymał rekomendacje DZIECKO W PODRÓŻY. Oznacza to, że obiekt wdrożył program „Twoje dziecko – ważny Gość w naszym hotelu” i jest przystosowany do pobytu dzieci w różnym wieku. W naszym hoteli nad morzem dzieci traktowane są jako VIP i każdy dział hotelu został dostosowany do ich potrzeb.

Cały czas do dyspozycji dzieci pozostaje kraina zabaw i plac zabaw. Oba miejsca są profesjonalnie wyposażone, dzięki czemu zabawa będzie nie tylko udana, ale i w pełni bezpieczna. Plac zabaw usytuowany jest w pobliżu tarasu i mini plaży, dzięki czemu rodzice podczas relaksu mogą mieć swoje pociechy cały czas na oku.

Dodatkowe atrakcje dedykowane najmłodszym Gościom to klub gier Xbox Kinect oraz liczne gry planszowe i książeczki (edukacyjne i z bajkami). W trosce o wspólne spędzanie czasu rodziców i dzieci dostępne w hotelu rowery zostały wyposażone w specjalne krzesełka do przewożenia dzieci. Hotel Astor za jedne z chętniej używanych atrakcji dla dzieci uznaje znajdujące się na basenie pomoce do pływania (makarony i rękawki). Jako hotel dla rodzin dziećmi stawiamy nie tylko na rozrywkę dla dzieci, ale również propozycje dla rodziców i opiekunów.

Wyposażenie hotelu dla dzieci

Również czas posiłków powinien być dostosowany do potrzeb dzieci. Restauracja oprócz specjalnego menu dla dzieci oferuje wysokie krzesełka, plastikowe naczynia i sztućce oraz jednorazowe śliniaki, które ułatwiają jedzenie dzieciom w każdym wieku. Oprócz tego na każdym bufecie znajduje się strefa małego smakosza, w której dostępne są dania uwielbiane przez wszystkie dzieci. W restauracji znajduje się również kącik zabaw dla dzieci – po skończonym posiłku dzieci mogą się bawić, dając tym samym szansę rodzicom na spokojne zjedzenie posiłku.

W recepcji można zamówić dodatkową pościel, łóżeczko, wanienkę do kąpieli, matę antypoślizgową, krzesełko łazienkowe lub podest, jednorazowe torby na pieluchy, przewijak, zabezpieczenia kontaktów, czajnik bezprzewodowy, aby zapewnić wygodny wypoczynek z dzieckiem. Poza tym w recepcji dostępna jest apteczka, jednorazowe termometry, numer kontaktowy do przychodni i pediatry – wszystko po to, aby wakacje z dziećmi były spokojne i komfortowe.

Przyjazny hotel z atrakcjami dla dzieci

W trakcie trwania ofert specjalnych lista animacji dla dzieci jest naprawdę imponująca np. mali kucharze, kącik plastyczny, namaluj swoją rodzinę – konkurs z nagrodami, warsztaty LEGO, malowanie buzi, balonowe zoo, akademia sportu juniora, integracja – zabawy drużynowe, zabawy z chustą animacyjną, dance studio – nauka choreografii, dyskoteka dla dzieci, powrót do przeszłości – zabawy z dzieciństwa rodziców (zbijak, podchody, dwa ognie, gra w klasy, gra w gumę etc), warsztaty z piany mydlanej, uczta kinomana etc. Zapraszamy wszystkich rodziców szukających interesującego miejsca na spędzenie wakacji z dzieckiem do wybrania wyjątkowego hotelu z atrakcjami dla dzieci. Nasz hotel dla dzieci nad morzem posiada szeroki zakres udogodnień, które pozwalają Gościom w każdym wieku spędzić wyjątkowy czas na wakacjach.

Dzięki wszystkim udogodnieniom dzieci i ich rodzice są szczęśliwi i miło spędzają czas.

W związku z wprowadzeniem przez Rząd Narodowej Kwarantanny do dnia 31.01.2021 pobyty w Hotelu Astor nie mogą zostać zrealizowane, w celu dodatkowych pytań prosimy o kontakt tel. 58 771 55 55
face