ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

POBYT DZIECI

hotel dla rodzin z dziećmi

Hotel Astor w Jastrzębie Górze otrzymał rekomendacje DZIECKO W PODRÓŻY. Oznacza to, że obiekt wrdożył program Twoje dziecko – ważny Gość w naszym hotelu i jest przystosowany do pobytu dzieci w różnym wieku. Dzieci traktowane są jako VIP i każdy dział hotelu został dostosowany do ich potrzeb.

Cały czas do dyspozycji dzieci pozostaje kraina i plac zabaw. Oba miejsca są profesjonalnie wyposażone, dzięki czemu zabawa będzie nie tylko udana ale i w pełni bezpieczna. Plac zabaw usytuowany jest w pobliżu tarasu i mini plaży, dzięki czemu rodzice podczas relaksu mogą mieć swoje pociechy cały czas na oku.

Dodatkowe atrakcje to klub gier Xbox Kinect oraz liczne gry planszowe i książeczki (edukacyjne i z bajkami). Rowery zostały wyposażone w specjalne krzesełka do przewożenia dzieci. Na basenie natomiast znajdują się pomoce do pływania (makarony i rękawki).

Restauracja oprócz specjalnego menu dla dzieci oferuje wysokie krzesełka, plastikowe naczynia i sztućce oraz jednorazowe śliniaki. Oprócz tego na każdym bufecie znajduje się strefa małego smakosza. W restauracji znajduje się również kącik zabaw dla dzieci.

W recepcji można zamówić dodatkową pościel, łóżeczko, wanienkę do kąpieli, matę antypoślizgową, krzesełko łazienkowe lub podest, jednorazowe torby na pieluchy, przewijak, zabezpieczenia kontaktów, czajnik bezprzewodowy. Poza tym w recepcji dostępna jest apteczka, jednorazowe termometry, numer kontaktowy do przychodni i pediatry.

W trakcie trwania ofert specjalnych lista animacji dla dzieci jest naprawdę imponująca np. mali kucharze, kącik plastyczny, namaluj swoją rodzinę – konkurs z nagrodami, warsztaty LEGO, malowanie buzi, balonowe zoo, akademia sportu juniora, integracja – zabawy drużynowe, zabawy z chustą animacyjną, dance studio – nauka choreografii, dyskoteka dla dzieci, powrót do przeszłości – zabawy
z dzieciństwa rodziców (zbijak, podchody, dwa ognie, gra w klasy, gra w gumę etc), warsztaty z piany mydlanej, uczta kinomana etc

Dzięki wszystkim udogodnieniom dzieci i ich rodzice są szczęśliwi i miło spędzają czas.

face