ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

FITNESS&FUN

REKREACJA

Nie dla każdego wypoczynek nad morzem z całodziennym leżeniem na plaży jest wymarzoną formą spędzenia urlopu. Wolicie czynny odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań, rekreację na świeżym powietrzu? Zobaczcie, jakie mamy rozwiązania dla aktywnych:

KORTY TENISOWE

Dwa zewnętrzne korty tenisowe to jedna z naszych propozycji na aktywne spędzenie wolnego czasu. Tenis ziemny to sport zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, choć na poziomie bardziej zaawansowanym wymaga bardzo dobrej kondycji. Wypożyczamy również potrzebny sprzęt: rakiety tenisowe i piłki. Korty wynajmowane są na godziny.

Korty tenisowe

ROWERY

Wybierzcie się na aktywne zwiedzanie Jastrzębiej Góry i jej okolic. Liczne trasy rowerowe pozwolą Wam zobaczyć latarnię morską w Rozewiu, wieżę widokową we Władysławowie i odwiedzić plażę w Dębkach. Wypożyczamy rowery na rodzinne wycieczki – dla dorosłych, dzieci oraz z dodatkowymi siedziskami dla najmłodszych.

rowery

NORDIC WALKING

Energiczny spacer z kijkami po plaży lub lasach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Wypożyczcie kije na samodzielną przechadzkę lub dołączcie do grupy prowadzonej przez naszego trenera. Oczy nacieszą się pięknymi widokami, a ciała wprawione w ruch – pozbędą się wielu kalorii.

Nordic Walking

Dziecko w podróży
Trip Advisor
Forbes
Mojekonfrencje
Sale Biznesowe
Konferencje
Dzieciochatki.pl
PFRPFR

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

face