ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

HOTEL ASTOR

BUFETY

Posiłki podawane podczas bufetów odzwierciedlają nasze uwielbienie do lokalnych produktów. Poznasz walory naturalnych, różnogatunkowych miodów z pobliskich pasiek, własnych wyrobów mięsnych, świeżego nabiału z kaszubskich gospodarstw.

Nowy dzień przywitasz smacznym śniadaniem z sezonowymi owocami. Jednak zamiłowanie do najlepszej kuchni nie pozwala nam na zamknięcie się tylko w regionalnych ramach. Naszą specjalnością są własne wyroby Szefa Kuchni. Na bufetach znajdziecie wypiekane przez nas chleby i bułki, a także pieczone i wędzone wędliny, ryby i sery również z naszej wędzarni, a także pachnące szczęściem desery z pod ręki naszej Cukierniczki.

W naszym hotelu nad morzem pożywne śniadania wprowadzą Cię w dokonały nastrój na cały dzień, a różnorodne obiadokolacje pozwolą na rozsmakowanie w obecnej chwili W ofercie wakacyjnej z pełnym wyżywieniem, zapraszamy Gości także na lunch.

PFR PFR

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Rezerwując bezpośrednio wspierasza sadzenie drzew
10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo
REZERWUJ ONLINE
X
face