ładowanie

Wczasy kondycyjne nad morzem to oferta dla tych, którym zależy na sportowym stylu życia. To pakiet dla marzycieli, którym śni się po nocach zdobywanie kolejnych szczytów kondycyjnych:)

Kochasz swoje sportowe nawyki, dobrze się czujesz, gdy wybierasz się na kolejną wyprawę i znowu przekraczasz swoje granice, a do tego jesteś smakoszem diety pełnej zdrowej energii? To pakuj torbę i ćwicz razem z nami podczas obozu kondycyjnego w Hotelu Astor. Aby dotrzeć tam, gdzie planujesz, stworzyliśmy dla Ciebie idealny pakiet.

Chcemy podać Ci rękę i wesprzeć Cię w drodze ku zdobywaniu kolejnych kondycyjnych szczytów. Sprawić, że uśmiechniesz się jeszcze szerzej. Czas spędzony w Hotelu Astor będzie po prostu sportową przyjemnością. Przygotowaliśmy codziennie 5 godzin aktywności!

Przed Tobą wczasy dla aktywnych – walka z samym sobą w towarzystwie tych, którym też zależy. Sportowe zmagania z samym sobą i wyzwania na Twoje możliwości!

Ruszaj z nami po mistrzowską aktywność!

Dostępne terminy:

16-23.06.2024, 25.08-30.08/01.09, 22.09-27/29.09, 13.10-18/20.10, 24.10-27.10 (TURNUS 4-DNIOWY), 17.11-22/24.11

Jak będzie wyglądał Twój trening?

Mistrzowskie aktywności

Znajdziesz się w gronie tych, którym walka o własną kondycję jest więcej niż po drodze. Możesz poczuć radość z własnych osiągnięć, dzięki bogatemu planowi aktywności. Zaplanowaliśmy dla Ciebie codziennie 5 godzin aktywności:

 • CODZIENNY PORANNY JOGGING (czas trwania 60 min) – 10 min rozgrzewki prowadzonej przez trenera (ukierunkowanej pod biegi); 30 min bieg własnym tempem na własnej aplikacji (np. zegarek) po trasie wyznaczonej przez trenera; 10 min relaksacja prowadzona przez trenera; 10 min podsumowanie i motywacja oraz powrót do obiektu.
 • CODZIENNY NORDIC WALKING (czas trwania 120 min) – długa trasa lokalna w intensywnym tempie, w tym rozgrzewka i relaksacja.
 • INTENSYWNE TRENINGI GRUPOWE* (czas trwania: 2×45 min lub 1x120min)- rodzaje zajęć: aqua bike lub aqua fitness (są to zajęcia odbywające się raz w tygodniu podczas turnusu), trening obwodowy, full body workout, trening funkcjonalny, trening wzmacniający, cross training, kettlebell, zajęcia ze sztangami, zajęcia drużynowe (np. tor przeszkód, gry zespołowe, rywalizacja w zespołach na zewnątrz w zależności od uwarunkowań pogodowych).
 • WARSZTATY – 1xćwiczenia oddechowe z tygodniowym planem poprawy wydolności, 1x warsztaty z koncentracji, 1x warsztaty z automasażu (praca na powięziach) *w przypadku turnusu 4-dniowego w planie pobytu pojawi się jeden warsztat
 • AKTYWNOŚCI WIECZORNE – sauna lub stretching w zależności od planu pobytu (sauna+zimna kąpiel lub stretching na koniec dnia).Dodatkowo nasi Goście mają nielimitowany bezpłatny dostęp do strefy basenowo rekreacyjnej (basen, jacuzzi, sauna o temp 65st.) oraz siłowni.*rodzaj zajęć uzależniony od planu tygodnia

W drodze do celu

Rozgość się w Jastrzębiej Górze
 • Zamieszkaj w przestronnym, wygodnym pokoju o wybranym standardzie: Komfort oraz De Luxe (zapoznaj się z dokładnymi opisami pokoi tutaj >>).
 • Możesz pozostać naszym Gościem 4, 6 lub 8 dni
 • Poczuj radość z własnych osiągnięć za sprawą specjalnej diety żywieniowej – DIETA OPTYMALNA w kaloryczności SPORT: 2500 kcal, 3000 kcal (dodatkowo z możliwością wzbogacenia posiłku o np. białko, tłuszcz lub węglowodany – szczegóły poniżej).
 • Odkryj opiekę wykwalifikowanych trenerów, którzy też na co dzień stawiają sobie nowe wyzwania. Poczuj wsparcie i i rady dla zdobywców, takich jak ty.
 • Przetestuj najlepszą formę regeneracji za sprawą naszej nowej strefy basenowej z sauną i jacuzzi.
 • Zaufaj naszym specjalistom do spraw odnowy biologicznej i poznaj specjalną ofertę w GAJA SPA (dodatkowo płatne)
 • Wczasy kondycyjne rozpoczynają się obiadem (serwowanym w godzinach 13:00-14:30 – meldunek od 14:00), a kończą śniadaniem (wymeldowanie do 11:00).

Poznaj nasze posiłki

Dieta pełna zdrowej energii

W wyprawie na szczyty kondycyjne bardzo ważna jest dieta. Może przełożyć się na Twoje wyniki w istotny sposób. Odpowiednie zabiegi żywieniowe ułatwiają lepszą regenerację i optymalną wydajność podczas aktywności sportowych. Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

 • Dieta optymalna o kaloryczności „SPORT”: 2500 kcal, 3000 kcal 
 • dodatkowo zapewniamy możliwość indywidualnego wzbogacenia posiłku o np. białko (odżywka białkowa), tłuszcz (masło orzechowe) lub węglowodany (miód)
 • system żywienia jest oparty o 3 główne posiłki i 2 przekąski = 5 posiłków
  1. PRZEKĄSKA – batonik musli + kawa lub yerba mate
  2. ŚNIADANIE
  3. OBIAD
  4. KOLACJA
  5. PRZEKĄSKA REGENERACYJNA
 • na początku pobytu dostaniesz w prezencie zestaw odżywek na cały pobyt, które pomogą i ułatwią wzbogacić Twoje zdrowe posiłki.
  Zachęcamy do zabierania ze sobą własnych shakerów do przygotowania odżywek.

Przykładowy dzień treningu

7:00-7:30 Przekąska
7:30-8:30 Poranny jogging (rozgrzewka, bieg we własnym tempie, relaksacja)
9:00-10:00 Śniadanie
10:30- 12:30 Nordic Walking
12:45-13:45 Obiad
14:00- 14:45 Warsztaty/Wykłady (ćwiczenia oddechowe metodą Butejki, zajęcia z psychologiem sportu, automasaż powięziowy)
15:00 – 15:45 Aktywność w wodzie(lub trening obwodowy/inne zajęcia)
15:45 – 16:00 Odżywka białkowa
16:00 – 16:45 Treningi grupowe (m.in. fullbody workout, cross training, kettelbell, trening obwodowy, zajęcia ze sztangami)
18:00- 19.00 Kolacja
19:00- 21:00 Sauna+zimna kąpiel lub Stretching (w zależności od planu pobytu)

Profile trenerów

Dbamy o to, aby Twoja kondycja była jeszcze lepsza

Poznajcie się i wspierajcie na drodze ku nowym wyzwaniom sportowym:

Mariusz Baran – instruktor fitness oraz trener personalny z 15 letnim doświadczeniem zawodowym. Jego pasją jest trójbój siłowy. Zawsze uśmiechnięty; często mawia, że na zajęciach: „musi być ogień”!

Elnura Radtke – instruktorka fitness, głodna wiedzy, ciągle rozwijająca się osoba – zakochana w świecie fitness. Uwielbia mocniejsze formy treningów wzmacniających takie jak TBC, Trening Obwodowy, Aqua Fitness w różnych wersjach.

Nikodem Kotewicz – trener personalny, instruktor treningu funkcjonalnego i siłowego, Aqua Fitness, Zumba Fitness i Nordic Walking. Wieloletni koordynator Wczasów Odchudzających, pomocny przy rozwiązywaniu wszelkich sportowo-fizjoterapeutycznych problemów. Zawsze uśmiechnięty i gotowy pomagać Wam w zdobywaniu kondycyjnych szczytów.

Karolina Myślisz – instruktorka fitness i Zumba fitness, masażystka; Karolinę spotkacie wszędzie: podczas porannego rozruchu, Nordic Walking, morsowania, saunowania, zajęć na sali fitness oraz zajęć w basenie. To trenerka pełna niesamowitej energii!

Maciej Patok – instruktor Gym i fitness, trener personalny, a także instruktor windsurfingu. Z sukcesami pomaga Gościom rozwijać rozwijać kondycję i utrzymać pozytywne efekty osiągnięte w trakcie pobytu. Prowadzi następujące zajęcia; Full Body Workout, Trening Obwodowy, Body Warm Up, Easy Ball. A poza tym zabiera Gości na nadmorskie wyprawy z kijkami i ćwiczenia na plaży niezależnie od pogody!

Małgosia Stępniak – psycholożka sportu. Wspiera zawodników, trenerów oraz osoby zmieniający swój styl życia na zdrowszy. Jest współtwórczynią projektu MENTALSTEPS, którego produktem flagowym są karty do treningu mentalnego. Będzie wspierać i Ciebie!

Odnowa biologiczna dla mistrzów

SPA oraz Strefa Basenowa z sauną i jacuzzi

W drodze na kondycyjny szczyt pamiętaj o odpoczynku. Zajrzyj do naszego GAJA Natural SPA i skorzystaj z najlepszej odnowy biologicznej. Proponujemy specjalne pakiety (dodatkowo płatne) dla osób kochających wzmożony wysiłek fizyczny, które ułatwią regenerację.

Dodatkowo możesz liczyć na genialną strefę wypoczynku i regeneracji w postaci nowo otwartej strefy rekreacyjnej: basen, sauny, jacuzzi. Są to udogodnienia dostępne bezpłatnie dla wszystkich Gości.

Obóz kondycyjny z rekreacyjnymi udogodnieniami godnymi mistrzów!

 

Dodatkowy pakiet "Wyśnij się"

Kierunek Dobry Sen

Dla tych, którzy potrzebują regeneracji snu, stworzyliśmy pakiet „WYŚNIJ SIĘ”. To specjalny zestaw produktów, które wpłyną na jakość snu, a tym samym na Twoją siłę witalną o poranku.*

 • W skład pakietu wchodzą: kołdra obciążeniowa, poduszki EKO oraz MEMO, opaska obciążeniowa na oczy z glinianymi kulkami, relaksacja, dyfuzor z ekskluzywnym olejkiem eterycznym doTERRA.
 • Podaruj sobie najlepszy wypoczynek. Zanurz się w relaksie, otul się przyjemnością i komfortem spania –  WYŚNIJ SIĘ.
 • Potrzebujesz więcej informacji? Kliknij tu.

*pakiet płatny dodatkowo i dostępny w pokojach typu De Luxe

INFORMACJE DODATKOWE

 • Informujemy, że obiekt zastrzega sobie możliwość zmiany cen (nie dotyczy dokonanych już rezerwacji), a także możliwość wprowadzania zmian w programie zajęć/animacji.
 • Obiekt akceptuje zwierzęta (poza pokojami typu De Luxe). Warunkiem jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia i jest płatny dodatkowo.
 • Parking na terenie obiektu jest płatny dodatkowo. Możliwość naładowania samochodu elektrycznego (1 stanowisko, za dodatkową opłatą).
 • Zakaz palenia obowiązuje na terenie obiektu: w częściach wspólnych, pokojach i balkonach. Palenie jest możliwe tylko w wyznaczonych miejscach na zewnątrz
 • Ceny obowiązują wyłącznie przy rezerwacjach indywidualnych, nie dotyczą grup i/lub wydarzeń specjalnych.
 • Opłata klimatyczna obligatoryjna jest naliczana przy meldunku od osoby za dobę.

 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

pozostałe oferty specjalne

Zadowolenie Gości to nasz priorytet, dlatego specjalnie z myślą o Was systematycznie tworzymy oferty specjalne.

#RezerwujSprytnie
Sprawdź aktualne promocje #RezerwujSprytnie
Żywiołowe wakacje - lato nad morzem 2024
Żywiołowe wakacje - lato nad morzem 2024
Czerwcowe dłużej taniej!
Promocja Czerwcowe dłużej taniej!
Pomysł na idealny prezent
Voucher podarunkowy Pomysł na idealny prezent
Cena Dnia
Cena Dnia
Cena Dnia - oferta bezzwrotna ze śniadaniem
Pobyt ze śniadaniem Cena Dnia - oferta bezzwrotna ze śniadaniem
Odprężające Lato w Gaja Natural SPA
Odprężające Lato w Gaja Natural SPA Odprężające Lato w Gaja Natural SPA
Aqua Slimming - wczasy odchudzające
Wodne Wyszczuplanie Aqua Slimming - wczasy odchudzające
Wczasy kondycyjne nad morzem
Pakiet dla aktywnych Wczasy kondycyjne nad morzem
FIRST MINUTE Święta szyte na miarę
Boże Narodzenie w hotelu nad morzem 2024 FIRST MINUTE Święta szyte na miarę
Zabujaj się nad morzem
Romantyczny pakiet dla par Zabujaj się nad morzem
Tylko we dwie
Pakiet mama i córka nad morzem Tylko we dwie
Weekendowy relaks w Hotelu Astor
Weekendowy relaks w Hotelu Astor
Pakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet relaksacyjny Pakiet SPA Relaksacyjny
Wczasy dla seniorów nad morzem
Aktywne wczasy seniora Wczasy dla seniorów nad morzem
Niedzielne bufety
Obiady w formie gorących bufetów bez ograniczeń Niedzielne bufety

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Rezerwując bezpośrednio wspierasz sadzenie drzew
10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo
REZERWUJ ONLINE
X
face