ładowanie

Jak spędzić udany urlop we dwoje nad polskim morzem?

Krótki urlop nad morzem we dwoje to coś, co najlepiej sprawdza się wiosną lub jesienią. Pogoda sprzyja wtedy spacerom, a mniejsza ilość turystów tworzy bardziej kameralną atmosferę. Romantyczne przechadzki po plaży, długie wieczory? Jak spędzić udany urlop we dwoje nad polskim morzem?

Weekend nad morzem jesienią

Wyjazdy dla par cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że prawie każdy hotel ma je w swojej ofercie. Najczęściej są to pobyty połączone z relaksem w SPA, które sprzyjają jeszcze większemu relaksowi.Weekend w SPA we dwoje nad morzem to zazwyczaj dedykowane zabiegi dla kobiety i mężczyzny, uroczysta kolacja, kwiaty lub wino na powitanie. Pobyt jest zorganizowany tak, aby spędzić go w wyjątkowy sposób i móc nacieszyć się swoją bliskością. Skorzystanie z oferty hotelu to najlepszy sposób na to, jak spędzić urlop we dwoje nad polskim morzem. Dlaczego?

Brak zmartwień, wyjątkowy czas

Nie jest trudno samodzielnie zorganizować krótki urlop nad morze we dwoje. Wystarczy poszukać sobie zakwaterowania w wybranej lokalizacji i poznać okoliczne atrakcje. Wiele osób nie korzysta z ofert hoteli, które wydają się droższe. Jednak warto to dokładnie przeliczyć ? do kosztów wyjazdu trzeba dodać wyżywienie. ?Stołując się? samemu (korzystając z pobliskich restauracji), wydamy sporą sumę na całodzienne posiłki. A całkowite wyżywienie jest najczęściej zapewnione w ramach oferty hotelu. Wybierając weekend nad morzem jesienią w obiekcie z bogatą infrastrukturą, nie trzeba się też martwić o pogodę. Wiele hoteli posiada strefę basenową z saunami i jacuzzi, siłownię, SPA z różnorodną ofertą zabiegową. W hotelu Astor w Jastrzębiej Górze można też skorzystać z zajęć sportowych i tematycznych warsztatów w nurcie ?body&mind?.

Jak spędzić udany urlop we dwoje nad polskim morzem? 

Jeśli nie jesteśmy bardzo ograniczeni konkretnym terminem, warto poszukać ofert: weekend we dwoje nad morzem last minute. Można znaleźć rewelacyjne, kompleksowe pakiety z wyżywieniem, masażami, dostępem do strefy wellness w atrakcyjnej cenie. W takim przypadku, nie trzeba martwić się już o nic więcej ? mamy pewność, że wszystko znajdziemy w jednym miejscu. Weekend w SPA we dwoje nad morzem jest najczęściej poszukiwanym pakietem. Nic dziwnego ? relaksujący masaż całego ciała w towarzystwie bliskiej osoby to bardzo przyjemne chwile. W hotelu Astor pakiet dla dwojga zawiera zabieg na twarz dla Niej i dla Niego oraz romantyczny ?Rytuał Różany? dla dwojga. Oprócz czasu w SPA, na ofertę składa się serwowana do pokoju, 3-daniowa kolacja, bukiet kwiatów na powitanie, nielimitowany dostęp do basenu, saun, siłowni.

Krótkie chwile pełne magii

Weekend we dwoje nad morzem last minute może być wyjątkowym doświadczeniem. Spacery po urokliwej okolicy, podziwianie wschodów i zachodów słońca na plaży, czas tylko dla siebie. Nawet jeśli są to tylko dwa lub trzy dni ? potrafią zrelaksować (przede wszystkim umysł). Oderwanie od codziennych obowiązków, możliwość skupienia się na swoich potrzebach pomaga także w tworzeniu bliskości i jeszcze szczęśliwszej relacji. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

pozostałe oferty specjalne

Zadowolenie Gości to nasz priorytet, dlatego specjalnie z myślą o Was systematycznie tworzymy oferty specjalne.

Voucher podarunkowy
POMYSŁ NA IDEALNY PREZENTVoucher podarunkowy
Cena Dnia
Pobyt nad morzemCena Dnia
Bal Karnawałowy w Jastrzębiej Górze
Karnawałowa zabawa w Hotelu Astor 04.02.2023Bal Karnawałowy w Jastrzębiej Górze
Ferie zimowe nad morzem - Z Astorem wśród zwierząt
Ferie zimowe w hotelu nad morzem - pobyt 2 dzieci GRATISFerie zimowe nad morzem - Z Astorem wśród zwierząt
Aqua Slimming - wczasy odchudzające
Wodne wyszczuplanieAqua Slimming - wczasy odchudzające
Weekendy karnawałowe ze smakiem
Karnawałowy odpoczynek z dala od zgiełku miastaWeekendy karnawałowe ze smakiem
Walentynki w hotelu nad morzem
Walentynki w hotelu nad morzemWalentynki w hotelu nad morzem
Dzień Kobiet w hotelu nad morzem
Wyjątkowa Ty!Dzień Kobiet w hotelu nad morzem
Wielkanoc w Hotelu Astor
WIELKANOC W HOTELU NAD MORZEMWielkanoc w Hotelu Astor
Majówka nad morzem
Długi weekend pełen kolorówMajówka nad morzem
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Weekendowy relaks w Hotelu Astor
WEEKENDOWY RELAKS W HOTELU ASTORWeekendowy relaks w Hotelu Astor
Wczasy dla seniorów nad morzem
Aktywne wczasy senioraWczasy dla seniorów nad morzem
Pakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet relaksacyjnyPakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Aromatyczny Pakiet SPA ZimowyPakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Niedzielne bufety
Obiady w formie gorących bufetów bez ograniczeńNiedzielne bufety
Dziecko w podróży
Trip Advisor
Forbes
Mojekonfrencje
Sale Biznesowe
Konferencje
Dzieciochatki.pl
PFRPFR

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

face