ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

HOTEL DLA DZIECI NAD MORZEM

Animacje dla dzieci

Przez cały rok nasi profesjonalni animatorzy prowadzą kreatywne animacje dla dzieci w różnym wieku. Zajęcia odbywają się aż 6 dni w tygodniu, co na pewno wykluczy możliwość pojawienia się nielubianej nudy.

Okazji do rozwijania umiejętności oraz zdobywania nowych zainteresowań będzie wiele: sportowe wyzwania, podchody i gry terenowe, nauka tańców, zajęcia plastyczne i manualne, animacje edukacyjne (np. ?Poznajemy tradycje z różnych zakątów świata?), quizy wiedzy oraz konkursy z nagrodami.

W hotelu z atrakcjami dla dzieci znajdzie się także czas na wspólne zabawy z dorosłymi np. rozśpiewane karaoke, bingo lub popołudnie z planszówkami. Organizujemy wieczory z baśniami oraz seansami filmowymi, a nawet szalone KIDS PARTY!

Nasze animacje podzielone są ze względu na wiek dzieci: do 11 roku życia oraz powyżej 11 lat. Niezależnie od hobby i zdolności Waszych pociech, wszystkie będą zadowolone. A rodzice zyskają cenne chwile tylko dla siebie.

Animacje dla dzieci
Cyrk
Animacje
Animacje w hotelu
Zajęcia dla dzieci
Dziecko w podróży
Trip Advisor
Forbes
Mojekonfrencje
Sale Biznesowe
Konferencje
Dzieciochatki.pl
PFRPFR

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

face