ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

HOTEL DLA DZIECI NAD MORZEM

Animacje dla dzieci

Przez cały rok nasi profesjonalni animatorzy prowadzą kreatywne animacje dla dzieci w różnym wieku. Zajęcia odbywają się aż 6 dni w tygodniu, co na pewno wykluczy możliwość pojawienia się nielubianej nudy.

Okazji do rozwijania umiejętności oraz zdobywania nowych zainteresowań będzie wiele: sportowe wyzwania, podchody i gry terenowe, nauka tańców, zajęcia plastyczne i manualne, animacje edukacyjne (np. Poznajemy tradycje z różnych zakątów świata), quizy wiedzy oraz konkursy z nagrodami.

W hotelu z atrakcjami dla dzieci znajdzie się także czas na wspólne zabawy z dorosłymi np. rozśpiewane karaoke, bingo lub popołudnie z planszówkami. Organizujemy wieczory z baśniami oraz seansami filmowymi, a nawet szalone KIDS PARTY!

Niezależnie od hobby i zdolności Waszych pociech, wszystkie będą zadowolone. A rodzice zyskają cenne chwile tylko dla siebie.

Udział w animacjach pod opieką dorosłych. Animacje odbywają się zgodnie z harmonogramem pobytu na dany tydzień przez 6 dni w tygodniu.

PFR PFR

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Rezerwując bezpośrednio wspierasza sadzenie drzew
10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo
REZERWUJ ONLINE
X
face