ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

HOTEL NAD MORZEM

ATRAKCJE DLA DZIECI

Wakacje z dziećmi nad morzem, ferie zimowe czy rodzinny weekend - każdy pobyt niezależnie od pory roku i pogody będzie pełen dobrej zabawy.

W naszym obiekcie znajdują się dwie strefy (sale) dla dzieci, a w nich: małpi gaj, basen z piłeczkami, miękkie klocki XXL, ścianka interaktywna Knoocker i oczywiście mnóstwo zabawek, gry planszowe i książeczki. W pogodne dni zachęcamy do spędzania czasu na zewnątrz, na naszym placu zabaw. Natomiast starsze dzieci na pewno ucieszą stanowiska gamingowe Xbox Kinect, piłkarzyki, tenis stołowy oraz tor do gry w kręgle.

Czas z rodzicami może być spędzony również aktywnie. Zachęcamy do wypożyczenia rowerów, aby odkrywać okolice Jastrzębiej Góry (rowery zostały wyposażone w odpowiednie krzesełka dla małych dzieci). Odpowiedni hotel dla dzieci nad morzem posiada także basen. Pogoda czasem płata figle i nawet w sezonie letnim może przeszkodzić nam w kąpielach w Bałtyku. A zarówno dzieci, jak i dorośli lubią spędzać czas w wodzie. W naszej Strefie Fun&Fitness znajduje się kryty basen, o głębokości do 150 cm, a my udostępniamy pomoce do pływania.

Hotel przyjazny dzieciom nad morzem to również kreatywne animacje. Zajęcia odbywają się aż 6 dni w tygodniu i potrafią skutecznie wypełnić godziny pociechom. Więcej o naszych  animacjach przeczytacie tutaj.

face