ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

HOTEL NAD MORZEM

ATRAKCJE DLA DZIECI

Dziecko to bardzo ważny Gość, dla którego zapewniamy ekscytujące, pomysłowe i bezpieczne aktywności.

 

Na rodziny z dziećmi czekają u nas szczególne atrakcje:

  • Fun&Jungle – dzika strefa zabawy to miejsce rodzinnej rozrywki, ponad 400m2 szczęścia, gdzie każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie: plac zabaw dla starszaków, bezpieczne miejsce dla maluszków, kreatywna strefa z klockami, duży salon gier, strefa komfortu dla rodziców oraz kawiarnia. Więcej o strefie Fun&Jungle przeczytacie tutaj.
  • animacje dla dzieci w sali do animacji Kid Zone*- 6 godzin zajęć dziennie prowadzonych 6 dni w tygodniu przez cały rok (od poniedziałku do soboty).  Tutaj realizujemy program kreatywnych, sportowych i muzycznych animacji pod okiem doświadczonych animatorów. W sali znajdują się miękkie klocki, mnóstwo zabawek, gier planszowych i książeczek. Więcej o naszych  animacjach przeczytacie tutaj.
  • basen z jacuzzi, czyli ważny element hotelu dla dzieci nad morzem. Pogoda czasem płata figle i nawet w sezonie letnim może przeszkodzić nam w kąpielach w Bałtyku. A zarówno dzieci, jak i dorośli lubią spędzać czas w wodzie. W naszej Strefie Fun&Fitness znajduje się kryty basen, o głębokości do 150 cm. Dla najmłodszych udostępniamy pomoce do pływania.
  • 2 zewnętrzne place zabaw, czyli idealne miejsce do szaleństw na świeżym powietrzu. Oba znajdują się na tyłach budynku, z dala od ulicy, co zapewnia bezpieczną zabawę.
  • rowery – czas z rodzicami może być spędzony również aktywnie. Zachęcamy do wypożyczenia rowerów, aby odkrywać okolice Jastrzębiej Góry (rowery zostały wyposażone w odpowiednie krzesełka dla małych dzieci)

* sala do animacji udostępniania jest w godzinach animacji

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Rezerwując bezpośrednio wspierasz sadzenie drzew
10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo
REZERWUJ ONLINE
X
face