ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

Sport & Rekreacja

Zajęcia Fitness i Siłownia

Osoby lubiące regularny wysiłek fizyczny także podczas wyjazdów, z pewnością docenią hotel nad morzem z siłownią oraz różnorodnymi zajęciami sportowymi. Jeśli zgadzacie się z powiedzeniem "Ruch to zdrowie", to u nas macie wiele możliwości, aby zadbać o kondycję swojego ciała.

SIŁOWNIA

Na aktywnych czekają tradycyjne maszyny wzmacniające mięśnie, a także bieżnie, maszyny eliptyczne, stacjonarne rowery oraz wolne ciężary. Dla naszych Gości korzystanie z siłowni jest bezpłatne.

Siłownia czynna będzie w godzinach 9:00 – 22:00.

siłownia

KORTY TENISOWE

Dwa zewnętrzne korty tenisowe to jedna z naszych propozycji na aktywne spędzenie wolnego czasu. Tenis ziemny to sport zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, choć na poziomie bardziej zaawansowanym wymaga bardzo dobrej kondycji. Wypożyczamy również potrzebny sprzęt: rakiety tenisowe i piłki. Korty wynajmowane są na godziny.

ROWERY

Wybierzcie się na aktywne zwiedzanie Jastrzębiej Góry i jej okolic. Liczne trasy rowerowe pozwolą Wam zobaczyć latarnię morską w Rozewiu, wieżę widokową we Władysławowie i odwiedzić plażę w Dębkach. Wypożyczamy rowery na rodzinne wycieczki – dla dorosłych, dzieci oraz z dodatkowymi siedziskami dla najmłodszych.

TRENINGI PERSONALNE

Trening z wykwalifikowanym trenerem pomoże dobrać najodpowiedniejsze do Twoich potrzeb ćwiczenia, zapoznać się ze wszystkimi maszynami i ich prawidłową obsługą, zwiększyć efektywność ćwiczeń. Umów się na prywatną sesję z naszym trenerem i osiągnij swoje sportowe cele jeszcze szybciej.

treningi personalne

ZAJĘCIA FITNESS

Stretching, Pilates, Zumba, Joga – zajęcia grupowe o różnym charakterze i stopniu trudności, prowadzone przez naszych uśmiechniętych Instruktorów. Sprawdźcie w planie pobytu, jakie zajęcia odbywają się w danym tygodniu i dołączcie do innych miłośników ruchu.

ZAJĘCIA AQUA

Zapraszamy na zajęcia w wodzie oparte na prostych choreografiach, angażujące różne partie ciała i grupy mięśniowe. Są to ćwiczenia o średniej intensywności dla każdego. Naszym Gościom proponujemy: Aqua Aerobic oraz nasz HIT – Aqua Bike!

NORDIC WALKING

Energiczny spacer z kijkami po plaży lub lasach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Wypożyczcie kije na samodzielną przechadzkę lub dołączcie do grupy prowadzonej przez naszego trenera. Oczy nacieszą się pięknymi widokami, a ciała wprawione w ruch – pozbędą się wielu kalorii.

PFR PFR
Fitness

Nie trzeba być pasjonatem sportu, aby na wakacjach chcieć korzystać z różnych opcji aktywności. Dla zabieganych urlop to jedna z nielicznych okazji do wizyt w siłowni czy na basenie. Planując wypoczynek, wielu z nich szuka obiektu turystycznego, który oferuje na przykład zajęcia fitness nad morzem. Można wyszukać mnóstwo tego rodzaju ośrodków, a jednym z nich jest nasz Hotel Astor, który mieści się w Jastrzębiej Górze.

Świetnie wyposażona siłownia nad morzem

Tym, dla których ważne jest, aby w hotelu znajdowała się siłownia, Jastrzębia Góra ma dużo do zaoferowania. Zapraszamy do niej zwolenników wypoczynku w komfortowych warunkach. Hotel Astor posiada znakomicie wyposażoną siłownię, którą udostępnia Gościom bezpłatnie. W zależności od preferencji użytkownicy będą wzmacniać mięśnie na tradycyjnych maszynach, mogą też wsiąść na rower stacjonarny albo wskoczyć na bieżnię. Miłośnicy sztang czy hantli mają do dyspozycji wolne ciężary.

Nasza siłownia w hotelu nad morzem to świetne miejsce do treningów dla zaawansowanych oraz początkujących. Wakacyjny pobyt w hotelu to doskonała okazja do rozpoczęcia ćwiczeń w siłowni. Na amatorów czekają m.in. maszyny eliptyczne, które są polecane również osobom po różnego rodzaju urazach. Korzystanie z nich przypadnie do gustu także seniorom.

To tylko niektóre maszyny, którymi dysponuje nasza siłownia. Jastrzębia Góra może stać się miejscem, gdzie odkryją Państwo, jak dużą satysfakcję dają ćwiczenia na profesjonalnych urządzeniach.

Atrakcyjne zajęcia fitness nad morzem

Wczasowiczom przebywającym w Hotelu Astor bardzo podoba się jego siłownia nad morzem. Z przyjemnością zapisują się także na fitness. Nasi instruktorzy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Przykładają wszelkich starań, aby prowadzone przez nich zajęcia były dla uczestników prawdziwym zastrzykiem endorfin.

Osoby zainteresowane ćwiczeniami powinny przeanalizować plan pobytu. Dzięki temu dowiedzą się, jakie zajęcia fitness nad morzem będą organizowane w danym tygodniu. Wśród opcji wchodzących do programu można wymienić m.in.:  stretching, Aqua Fitness, Nordic Walking. Jeśli dostępne propozycje będą odpowiadać urlopowiczom, następnym krokiem powinno być dołączenie do grupy. Zajęcia mają różne stopnie trudności, więc nie ma obaw, że brak kondycji stanie na drodze do aktywności.

Nowoczesna siłownia w hotelu nad morzem

Goście hotelu uczestniczą w zajęciach grupowych lub trenują indywidualnie. Lokalizacja obiektu w atrakcyjnym kurorcie pozwala im na wybór pomiędzy ćwiczeniami pod dachem oraz na świeżym powietrzu. Jeśli bardziej odpowiada im siłownia nad morzem, mogą liczyć na wsparcie wykwalifikowanego trenera personalnego. Przedstawi chętnym dostępne maszyny oraz zapozna z ich obsługą. Można umówić się z nim na sesję, aby zwiększyć skuteczność swoich treningów.

Na urlopowiczów czeka nie tylko siłownia w hotelu nad morzem, ale i kryty basen. Polecamy wypoczywającym Aqua Fitness ? ćwiczenia o średniej intensywności na różne partie ciała, które są bezpieczne dla osób w każdym wieku i o różnym stopniu wytrenowania.

Osobom, które planują wakacje nad morzem i lubią sport, z pewnością spodoba się nasza oferta aktywności oraz siłownia. Jastrzębia Góra to kurort, w którym mieści się Hotel Astor, w którym o każdej porze roku czekamy na Gości z mnóstwem atrakcji.

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Rezerwując bezpośrednio wspierasz sadzenie drzew
10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo
REZERWUJ ONLINE
X
face