ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

FUN&FITNESS

STREFA BASENOWA

Hotel z basenem nad morzem to przyjemnie spędzony czas nawet podczas chwil niepogody, czy chłodniejszych dni. Skorzystajmy z tego, co pozwoli na idealny odpoczynek. Hotel Astor otwiera się na zmiany. Zachęcamy do odkrycia naszej nowej strefy basenowej. Goście znajdą tu: basen, jacuzzi i saunę rodzinną z temperaturą dostosowaną do potrzeb najmłodszych Gości.

Basen

Basen czynny codziennie w godzinach:
8:00-22:00
Dzieci zapraszamy od 9:00-21:00.

Od poniedziałku do soboty basen wyłączony w godzinach 8.30-9.30 oraz 16.15-17.00.

 

Kryty basen rekreacyjny o wymiarach: 15 m x 5 m i głębokości 120 cm. Odpowiedni dla dzieci oraz dorosłych, zarówno do wodnych zabaw, jak i do poprawy kondycji fizycznej. Dla najmłodszych oferujemy bezpłatne wypożyczenie akcesoriów do nauki pływania, a nad bezpieczeństwem wszystkich czuwają profesjonalni ratownicy.

Dla naszych Gości korzystanie z basenu jest bezpłatne.

Na podstawie wyników badań wody nr 274597/22/GDY, woda basenowa spełnia aktualne obowiązujące Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalni (Dz. U. z 2015r., poz. 2016).

Sprawozdanie z badań wody.

SAUNA RODZINNA

Sauna czynna w godzinach:
pn-pt 13:00-22:00

sb-ndz, okresy świąteczne 8:00-22:00

Sauna rodzinna jest dostosowana do potrzeb najmłodszych Gości, ponieważ maksymalna temperatura to 65 stopni.

W godzinach od 21:00-22:00 sauna tylko dla dorosłych.

Korzystanie z saun jest dla naszych Gości bezpłatne.

 

Zasady korzystania z saun

Z sauny korzystamy bez pośpiechu, zachowując ciszę. Bezpośrednio przed i po wizycie w saunie niewskazana jest aktywność fizyczna, odczekaj także min. 2 godziny po zjedzeniu obfitego posiłku. Przed wejściem do sauny dokładnie myjemy całe ciało pod prysznicem wodą i mydłem, a następnie wycieramy je do sucha. Należy zdjąć biżuterię.

 

W Hotelu Astor jest również dostępna cała STREFA SAUN tylko dla dorosłych. Więcej informacji TUTAJ.

 

JACUZZI

Jacuzzi jest doskonałym miejscem do relaksu.

Ciepła woda i masaże wodne pomagają zmniejszyć napięcie i ból mięśniowy. Zanurzenie się w ciepłej wodzie, z możliwością włączenia masażu, pomaga w redukcji stresu i poprawia ogólny stan emocjonalny.

Co więcej, jacuzzi poprawia krążenia krwi. Hydroterapia w jacuzzi stymuluje krążenie, co może przyczynić się do poprawy ogólnego zdrowia serca i układu krążenia.

A przede wszystkim to doskonałe miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Idealne na rozmowy, relacje towarzyskie i wspólne spędzanie czasu.

Zapraszamy na relaksujące zanurzenie w jacuzzi!

Wellness

Tym, co pozwala w pełni wypocząć i zregenerować siły, jest pobyt w miejscu zapewniającym odzyskanie równowagi psychicznej oraz fizycznej. Taką możliwość dają usługi świadczone w strefie Fun&Fitness hotelu Astor. Warto z nich skorzystać podczas pobytu na urlopie, aby zapewnić sobie udany czas. Wypoczynek ?Wellness? będzie idealny dla osób zapracowanych, zestresowanych, pragnących zadbać o ciało.

Usługi Wellness w hotelu w Jastrzębiej Górze

Nasz hotel w Jastrzębiej Górze zlokalizowany jest w pobliżu morza i zapewnia dostęp do rozmaitych form rekreacyjno-relaksacyjnych. W ramach usług Wellness Goście Hotelu Astor w Jastrzębiej Górze mogą skorzystać z basenu rekreacyjnego oraz sauny. Tym, co wyróżnia nasz obiekt, jest świadczenie usług w warunkach zapewniających maksymalny komfort podczas wypoczynku i pełen relaks. Przestronne pokoje, wygodne łóżka, dbałość o dobrej jakości sen, a do tego przyjazna obsługa.

H2: Dlaczego warto skorzystać z sauny nad morzem?

Zalety korzystania z sauny podczas wypoczynku w nadmorskim kurorcie są nieocenione. Świeże, czyste morskie powietrze sprzyja regeneracji sił i nabraniu równowagi psychicznej. Dlatego korzystanie z sauny nad morzem okazuje się doskonałym zabiegiem uzupełniającym. Pozwala ono zrelaksować się, ale i poprawić funkcjonowanie układu immunologicznego.

Ponadto przebywanie w saunie obniża ciśnienie, poprawia krążenie krwi oraz łagodzi bóle mięśni, skutecznie rozluźniając je i wzmacniając. Osoby chcące skorzystać z sauny nad morzem powinny pamiętać o tym, aby wybierać miejsca, w których zachowane są wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny oraz samemu ich przestrzegać.

Basen Jastrzębia Góra ? jak wybrać idealne miejsce do wodnych zabaw?

Nic tak nie poprawia nastroju, jak udany wypoczynek nad wodą. Dlatego osoby decydujące się na wakacje nad morzem mogą nie tylko relaksować się całymi dniami na piaszczystej plaży, lecz również wybrać się na basen. Jastrzębia Góra to miejscowość, w której Hotel Astor oferuje swoje usługi. Tu Goście spragnieni wodnych przygód mogą w deszczowe dni czerpać z zalet krytego basenu. Warto również wspomnieć jakie korzyści przynosi chodzenie na basen w Jastrzębiej Górze lub innym nadmorskim kurorcie w czasie wakacji.

Pływanie poprawia odporność, wspomaga  układ oddechowy, wzmacnia stawy, obniża wysokie ciśnienie, wpływa korzystnie na nastrój, a także redukuje stres. Jeśli chodzi o miejscowość Jastrzębia Góra, basen ogólnodostępny dla Gości hotelowych jest czynny przez cały rok. Dlatego osoby planujące odwiedzić nadmorski kurort poza sezonem mogą w pełni skorzystać z basenu i innych usług ?Wellness?.

Jastrzębia Góra basen kryty ? doskonała alternatywa w deszczowy dzień

W czasie pobytu nad morzem czasami zdarza się, że pogoda bywa kapryśna nawet w wakacyjne dni. W jaki sposób można wówczas spędzić wolny czas?  Jeśli chodzi o kurort Jastrzębia Góra, basen kryty okazuje się doskonałą alternatywą na wypoczynek w deszczowy dzień. W Hotelu Astor istnieje możliwość wypożyczenia akcesoriów do pływania dla całej rodziny. Dla dzieci to frajda i namiastka wodnych szaleństw w morzu, kiedy pogoda nie pozwala na kąpanie w Bałtyku.

Warto również pamiętać o tym, że decydując się na pobyt w kurorcie nadmorskim, takim jak Jastrzębia Góra, basen kryty jest jedną z najczęściej wybieranych atrakcji również w sezonie jesienno-zimowym. Nad bezpieczeństwem czuwa ratownik, a w niektóre dni  odbywają się tu dodatkowo zajęcia dla dorosłych – Aqua Fitness.

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Rezerwując bezpośrednio wspierasz sadzenie drzew
10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo
REZERWUJ ONLINE
X
face