ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

FUN&FITNESS

Strefa Wellness: Basen i sauna

Hotel z basenem nad morzem to bezpieczeństwo przyjemnie spędzonego czasu nawet podczas chwil niepogody czy wizyty na wybrzeżu w zimniejszym sezonie. Woda odstresowuje, relaksuje umysł, pozbawia ciało napięć. Jeśli dodatkowo weźmiemy udział w rozgrzewającej sesji saunowania, zyskamy doskonałe samopoczucie. A tego wszystkim naszym Gościom życzymy!

Basen

Kryty basen rekreacyjny o wymiarach: 15 m x 5 m i głębokości 130 cm. Odpowiedni dla dzieci oraz dorosłych, zarówno do wodnych zabaw, jak i do poprawy kondycji fizycznej. Dla najmłodszych oferujemy bezpłatne wypożyczenie akcesoriów do nauki pływania, a nad bezpieczeństwem wszystkich czuwają profesjonalni ratownicy. Dla naszych Gości korzystanie z basenu jest bezpłatne.

Na podstawie wyników badań wody nr 274597/22/GDY, woda basenowa spełnia aktualne obowiązujące Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalni (Dz. U. z 2015r., poz. 2016).

Sprawozdanie z badań wody.

SAUNY

Wizyta w saunie suchej (fińskiej) hotelu Astor*** pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie, rozluźni mięśnie, zrelaksuje ciało. Korzystanie z saun jest dla naszych Gości bezpłatne.

Jest to miejsce odprężenia, w którym obowiązują zasady bezpiecznego saunowania. Z sauny korzystamy bez pośpiechu, zachowując ciszę. Bezpośrednio przed i po wizycie w saunie ? niewskazana jest aktywność fizyczna, odczekaj także min. 2 godziny po zjedzeniu obfitego posiłku. Przed wejściem do sauny dokładnie umyj całe ciało pod prysznicem wodą i mydłem, a następnie wytrzyj je do sucha. Sauna jest strefą beztekstylną –  korzystaj z ręcznika lub pareo do wycierania i okrywania ciała. Zdejmij biżuterię, zegarek, a Panie prosimy o demakijaż.

W Hotelu Astor znajdują się 2 sauny suche.

sauna sucha

PFR PFR
Wellness

Tym, co pozwala w pełni wypocząć i zregenerować siły, jest pobyt w miejscu zapewniającym odzyskanie równowagi psychicznej oraz fizycznej. Taką możliwość dają usługi świadczone w strefie Fun&Fitness hotelu Astor. Warto z nich skorzystać podczas pobytu na urlopie, aby zapewnić sobie udany czas. Wypoczynek ?Wellness? będzie idealny dla osób zapracowanych, zestresowanych, pragnących zadbać o ciało.

Usługi ?Wellness?  w hotelu w Jastrzębiej Górze

Nasz hotel w Jastrzębiej Górze zlokalizowany jest w pobliżu morza i zapewnia dostęp do rozmaitych form rekreacyjno-relaksacyjnych. W ramach usług ?Wellness? Goście Hotelu Astor w Jastrzębiej Górze mogą skorzystać z basenu rekreacyjnego oraz sauny. Tym, co wyróżnia nasz obiekt, jest świadczenie usług w warunkach zapewniających maksymalny komfort podczas wypoczynku i pełen relaks. Przestronne pokoje, wygodne łóżka, dbałość o dobrej jakości sen, a do tego przyjazna obsługa.

H2: Dlaczego warto skorzystać z sauny nad morzem?

Zalety korzystania z sauny podczas wypoczynku w nadmorskim kurorcie są nieocenione. Świeże, czyste morskie powietrze sprzyja regeneracji sił i nabraniu równowagi psychicznej. Dlatego korzystanie z sauny nad morzem okazuje się doskonałym zabiegiem uzupełniającym. Pozwala ono zrelaksować się, ale i poprawić funkcjonowanie układu immunologicznego.

Ponadto przebywanie w saunie obniża ciśnienie, poprawia krążenie krwi oraz łagodzi bóle mięśni, skutecznie rozluźniając je i wzmacniając. Osoby chcące skorzystać z sauny nad morzem powinny pamiętać o tym, aby wybierać miejsca, w których zachowane są wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny oraz samemu ich przestrzegać.

Basen Jastrzębia Góra ? jak wybrać idealne miejsce do wodnych zabaw?

Nic tak nie poprawia nastroju, jak udany wypoczynek nad wodą. Dlatego osoby decydujące się na wakacje nad morzem mogą nie tylko relaksować się całymi dniami na piaszczystej plaży, lecz również wybrać się na basen. Jastrzębia Góra to miejscowość, w której Hotel Astor oferuje swoje usługi. Tu Goście spragnieni wodnych przygód mogą w deszczowe dni czerpać z zalet krytego basenu. Warto również wspomnieć jakie korzyści przynosi chodzenie na basen w Jastrzębiej Górze lub innym nadmorskim kurorcie w czasie wakacji.

Pływanie poprawia odporność, wspomaga  układ oddechowy, wzmacnia stawy, obniża wysokie ciśnienie, wpływa korzystnie na nastrój, a także redukuje stres. Jeśli chodzi o miejscowość Jastrzębia Góra, basen ogólnodostępny dla Gości hotelowych jest czynny przez cały rok. Dlatego osoby planujące odwiedzić nadmorski kurort poza sezonem mogą w pełni skorzystać z basenu i innych usług ?Wellness?.

Jastrzębia Góra basen kryty ? doskonała alternatywa w deszczowy dzień

W czasie pobytu nad morzem czasami zdarza się, że pogoda bywa kapryśna nawet w wakacyjne dni. W jaki sposób można wówczas spędzić wolny czas?  Jeśli chodzi o kurort Jastrzębia Góra, basen kryty okazuje się doskonałą alternatywą na wypoczynek w deszczowy dzień. W Hotelu Astor istnieje możliwość wypożyczenia akcesoriów do pływania dla całej rodziny. Dla dzieci to frajda i namiastka wodnych szaleństw w morzu, kiedy pogoda nie pozwala na kąpanie w Bałtyku.

Warto również pamiętać o tym, że decydując się na pobyt w kurorcie nadmorskim, takim jak Jastrzębia Góra, basen kryty jest jedną z najczęściej wybieranych atrakcji również w sezonie jesienno-zimowym. Nad bezpieczeństwem czuwa ratownik, a w niektóre dni  odbywają się tu dodatkowo zajęcia dla dorosłych – Aqua Fitness.

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Rezerwując bezpośrednio wspierasza sadzenie drzew
10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo
REZERWUJ ONLINE
X
face