ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

WYPOCZYNEK NAD MORZEM

Hotel z basenem- wakacje nad morzem

Hotel Astor w Jastrzębiej Górze zaprasza na rodzinne wakacje i wakacje all inclusive nad morzem. Oferujemy wiele atrakcji i udogodnień zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Wakacje nad morzem powinny przysłużyć się wypoczynkowi, dlatego proponujemy Państwu: bowling, bilard, tenis ziemny, tenis stołowy, piłkarzyki i darts. Na Gości naszego hotelu nad morzem czeka również basen, sauna sucha oraz siłownia. Można także wypożyczyć kijki do Nordic Walking i rowery, a następnie wybrać się na spacer lub przejażdżkę. Jest to doskonały sposób na podziwianie uroków Jastrzębiej Góry, jednego z najmodniejszych, nadmorskich kurortów. Natomiast w wybrane wieczory zapraszamy na imprezy do sali klubowej. Dzięki bogatej ofercie różnorodnych atrakcji każdy z gości naszego hotelu może wypocząć w taki sposób, który sprawia mu najwięcej przyjemności.

Astor to również idealny hotel z basenem dla rodzin z dziećmi szukających wakacji nad morzem. Oprócz wielu atrakcji w malowniczej miejscowości jaką jest Jastrzębia Góra, które zagwarantują Państwu udany, rodzinny wypoczynek nad morzem, warto także zwrócić uwagę na wiele możliwości rozrywki, jakie stwarza nasz hotel, aby bez względu na pogodę zapewnić Gościom możliwość ciekawego spędzenia czasu!

WAKACJE NAD MORZEM

Rodzinny wypoczynek i wczasy nad morzem

Nie mogliśmy również zapomnieć o milusińskich. Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy w naszym hotelu wiele atrakcji m.in.: codzienne animacje, dyskotekę i ucztę młodego kinomana. W wybrane dni będzie można skorzystać z Akademii Sportu Juniora oraz poznać tajniki kulinarne na zajęciach Mali Kucharze – zajęcia czynią wakacje z dzieckiem jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla naszych najmłodszych gości hotelowych i pozwalają rodzicom odpocząć i zrelaksować się, bez obaw o organizację czasu dziecku.

Hotel Astor jest przyjazny dzieciom spędzającym wakacje nad morzem. Cały czas do dyspozycji naszych najmniejszych Gości pozostaje: pokój i plac zabaw, klub gier Xbox Kinect oraz liczne gry planszowe i książeczki (edukacyjne i z bajkami). Z kolei rodziców na pewno ucieszy informacja o udogodnieniach związanych z programem: Twoje dziecko – ważny Gość w naszym hotelu (do dyspozycji rodziców oddajemy: łóżeczko, wanienkę, matę antypoślizgową, zabezpieczenia kontaktów, śliniaczki jednorazowe i inne niezbędne produkty). Żeby trafić w kulinarne gusta milusińskich opracowaliśmy specjalne menu oraz przygotowaliśmy strefę Małego Smakosza.

Hotel Astor – wszystko czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki. Nasza hotel jest idealnym miejscem, gdzie spędzicie Państwo udane wakacje all inclusive ze swoimi dziećmi. Zapraszamy do korzystania z uroków wakacji nad morzem w hotelu dostosowanym do potrzeb dorosłych i dzieci. Bogate zaplecze umożliwia aktywne spędzanie czasu – elegancki basen w hotelu umożliwia regularne pływanie bez względu na pogodę.

W związku z wprowadzeniem przez Rząd Narodowej Kwarantanny do dnia 31.01.2021 pobyty w Hotelu Astor nie mogą zostać zrealizowane, w celu dodatkowych pytań prosimy o kontakt tel. 58 771 55 55
face