ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

IDEALNE WARUNKI

Sale szkoleniowe nad morzem

Hotel Astor*** to doskonałe miejsce do zorganizowania jednodniowego spotkania biznesowego lub konferencji połączonej z noclegiem i integracją zespołu.

Nasze Centrum Konferencyjne oraz infrastruktura całego obiektu stwarzają idealne warunki do pracy, jak i relaksu dla uczestników konferencji nad morzem. 5 wyposażonych sal o różnej powierzchni (największa dla nawet 500 osób) oraz doskonała lokalizacja z dala od zgiełku miasta, a jednak wciąż w dogodnej odległości od Trójmiasta.

JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI – We współpracy z naszym drugim obiektem – Primavera Jastrzębia Góra, zlokalizowanym bezpośrednio obok, jesteśmy w stanie zorganizować duże eventy z noclegami dla:

  • 700 os w ustawieniu teatralnym
  • 700 os w ustawieniu bankietowym stojącym
  • 400 os w ustawieniu bankietowym zasiadanym

Jesteśmy do waszej dyspozycji, aby zająć się kompleksowo Twoim eventem!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

obsługa konferencji

Obsługą i koordynacją konferencji zajmują się specjalnie wykwalifikowane osoby, które chętnie doradzą i pomogą w zorganizowaniu spotkania.

Szkolenia

Hotel Astor oferuje sale konferencyjne nad morzem wyróżniające się doskonałą lokalizacją i pełną infrastrukturą do prowadzenia szkoleń. Organizując konferencje nad morzem, warto za miejsce obrać obiekt, który posiada doświadczenie i pasję do aranżowania wszelkich spotkań biznesowych.

Sale konferencyjne nad morzem

Hotel Astor (jak i inne obiekty konferencyjne nad morzem) stanowi niezwykle konkurencyjną opcję w porównaniu z trójmiejskimi ofertami.  Lokalizacja w Jastrzębiej Górze zapewnia wciąż bardzo dobrą komunikację z różnymi regionami kraju, a urzeka malowniczymi krajobrazami. Sale szkoleniowe nad morzem powinny łączyć w sobie walory wypoczynkowe z kompleksowym zaopatrzeniem w oprzyrządowanie do celów konferencji i szkoleń. Hotel konferencyjny Astor spełnia wszystkie wymagania Gości, dzięki czemu jest często wybierany przez organizatorów szkoleń.

Oferta konferencyjna hotelu Astor

Dla celów biznesowych przygotowaliśmy profesjonalne sale konferencyjne w hotelu Astor, łączące komfortowe warunki pobytu z pełną infrastrukturą potrzebną do organizacji tego typu eventów. Nasz hotel konferencyjny nad morzem daje możliwość wyboru spośród 8 sal szkoleniowych, posiadających zróżnicowaną powierzchnię. Nasze sale na szkolenia umożliwiają dopasowanie do specyficznych potrzeb klientów. Szeroka gama powierzchniowa w zakresie 20 m2 do 800 m2 sprawia, że hotel konferencyjny Astor staje się idealnym wyborem dla firm poszukujących miejsca na konferencje nad morzem.

Wszystkie proponowane przez nas sale konferencyjne posiadają pełne wyposażenie niezbędne do efektywnego przeprowadzenia spotkania.  Do dyspozycji klientów oddajemy nagłośnienie, projektor multimedialny, ekrany, bezprzewodowy Internet, mikrofony. Duża sala konferencyjna o powierzchni 800 m2 daje możliwość podzielenia na 4 mniejsze, wykorzystując do tego system dźwiękoszczelnych ścian przesuwnych. Osoby, które interesują hotele konferencyjne nad morzem, bardzo chętnie wykorzystują taką funkcjonalność w celu organizacji warsztatów lub spotkań panelowych w ramach tego samego eventu.

Wynajem sali konferencyjnej w hotelu Astor daje gwarancję najwyższej jakości usługi, która stanowi fundament pod skuteczną organizację profesjonalnych eventów biznesowych.

Wynajem sali konferencyjnej ? co warto wiedzieć?

Wynajem powinien być poprzedzony ustaleniem ram spotkania, a także odniesieniem się do wszelkich kwestii technologicznych. Nasz hotel daje możliwość połączenia aspektu biznesowego z wypoczynkowym. Nowoczesne sale konferencyjne dostępne dzięki ofercie hotelu Astor wypełniają wymogi w 100%.

Klienci najchętniej wybierają obiekty konferencyjne nad morzem, które są w stanie zapewnić miejsca noclegowe w wysokim standardzie dla wszystkich uczestników. Hotel konferencyjny nad morzem Astor proponuje zakwaterowanie uczestników w dwóch standardach ? Komfort i De Luxe. Konfiguracja pokoi obejmuje pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, studia oraz pokoje Grand.

Wybierając Astor hotel, sala konferencyjna to najważniejszy, choć nie jedyny element oferty. Nowoczesne sale konferencyjne uzupełniamy o różnorodną ofertę gastronomiczną dopasowaną do charakteru spotkania oraz preferencji uczestników. Umożliwiamy organizację wydarzeń wspieranych wyśmienitymi daniami tematycznymi dla uczestników. Proponujemy m.in. elementy kuchni kaszubskiej czy włoskiej, a także bufety, przerwy kawowe z przekąskami czy kolacje biznesowe.

Ośrodki konferencyjne nad morzem ? integracja połączona ze szkoleniem

Obiekty konferencyjne takie jak Hotel Astor stanowią doskonałe połączenie aspektu biznesowego z integracją uczestników. Służy temu idealna lokalizacja wśród morskiego klimatu, wyróżniającego się prozdrowotnym ekosystemem przyrodniczym oraz ogromną ilością propozycji spędzania wolnego czasu. Wśród wymagań, jakie stawia nam współczesny biznes, konferencje połączone z integracją stają się podstawową potrzebą wielu firm. Przeglądając rozmaite obiekty konferencyjne, pomorskie województwo daje wiele możliwości organizacji wydarzeń i kreatywnego spędzania wolnego czasu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważnym elementem determinującym sukces wielogodzinnego szkolenia jest zapewnienie odpoczynku uczestnikom. Nie wszystkie ośrodki konferencyjne nad morzem uwzględniają ten aspekt w swojej działalności. Astor Hotel dokłada starań, aby komfort uczestników nie ograniczał się wyłącznie do sali konferencyjnej. Naszą ofertę na sale szkoleniowe nad morzem uzupełniamy zatem o strefę Fun&Fitness, która obejmuje kryty basen, sauny suche, siłownię, korty tenisowe, czy popularne gry: darts, bilard, piłkarzyki. Rozluźniającego masażu całego ciała można zaznać w Astor SPA, a następnie oddać się urokom przyrody na ścieżkach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Sale konferencyjne pomorskie

Mała sala konferencyjna w hotelu Astor to idealne rozwiązanie dla wszelkiego typu kameralnych szkoleń, które doświadczają wzrostu popularności. Przedsiębiorcy dostrzegają ogromne znaczenie szkoleń wyjazdowych dla budowania kwalifikacji swoich pracowników. Coraz więcej firm decyduje się na organizację szkoleń i warsztatów poza swoją siedzibą. Wysiłek organizacyjny i finansowy spotyka się z nagrodą w postaci poprawy efektywności pracowników i jeszcze lepszej realizacji celów firmowych. Każda sala konferencyjna w hotelu Astor przeznaczona pod organizację imprez z mniejszą liczbą uczestników, odznacza się doskonałym wyposażeniem. Wszelkie wątpliwości organizacyjne rozwiewamy już na etapie ustalania warunków naszej współpracy. Hotel Astor wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta biznesowego, proponując rozwiązania szyte na miarę jego potrzeb. Sale konferencyjne w hotelu Astor zostały przygotowane na bazie naszego doświadczenia w organizacji tysięcy imprez tego typu. Dzięki naszej ofercie na sale konferencyjne, pomorskie województwo zyskało stabilnego partnera dla rozwoju regionu.

Sale konferencyjne Jastrzębia Góra

W ramach pakietu biznesowego, jaki przygotował nasz hotel, sale konferencyjne zajmują kluczową pozycję. Dostrzegamy ogromne zapotrzebowanie na profesjonalne sale konferencyjne. Jastrzębia Góra staje się miejscem, gdzie perfekcyjna lokalizacja spotyka się z doskonałą infrastrukturą komunikacyjną i gastronomiczną. Sale konferencyjne pomorskie województwo proponuje w dwóch typach: jako odrębne obiekty lub centra wypoczynkowo-konferencyjne. Hotel Astor od samego początku działalności koncentruje się na zapewnianiu kompleksowej infrastruktury dla wszelkich wydarzeń biznesowych. Nasze sale szkoleniowe stanowią jeden z elementów pełnowymiarowego zaopatrzenia do realizacji celów biznesowych. Umożliwiamy organizację spotkań o zróżnicowanej liczbie uczestników. Oferujemy pełne zaplecze noclegowe i gastronomiczne. Wynajem sali konferencyjnej w hotelu Astor to gwarancja udanego wydarzenia, a przede wszystkim satysfakcji uczestników.

Nowoczesne sale konferencyjne w Jastrzębiej Górze

Każdy klient posiada własne wyobrażenie o cechach, jakie powinna posiadać idealna sala konferencyjna. Wynajem sal umożliwiamy zatem w różnych konfiguracjach, aby wpisać się w potrzeby większości organizatorów. Proponujemy sale konferencyjne z nowoczesnym wyposażeniem. Dzięki doskonałemu rozplanowaniu przestrzennemu, nawet całkowite zapełnienie wszystkich sal szkoleniowych w jednym czasie, nie generuje zjawiska pogłosu i nie przeszkadza uczestnikom odrębnych eventów. Zarówno mała sala konferencyjna, jak i duża sala konferencyjna, posiadają optymalną akustykę. Głos osób prowadzących rozchodzi się równomiernie po pomieszczeniu. Każda sala konferencyjna w hotelu Astor została wyposażona w wygodne krzesła, które zapewniają odpoczynek podczas długotrwałej pozycji siedzącej. Sposób ustawienia krzeseł sprawia, że każdy uczestnik może w dowolnym momencie opuścić salę, bez generowania dyskomfortu dla pozostałych osób. Dzięki naszej ofercie na sale konferencyjne Jastrzębia Góra ma możliwość przyciągnięcia odwiedzających miejscowość także poza sezonem. Tworząc sale szkoleniowe, przyświecała nam myśl jak największego komfortu dla organizatorów i uczestników. Pozytywne opinie, które otrzymujemy od osób odpowiedzialnych za przygotowanie szkoleń i konferencji, motywują do utrzymywania obranego kierunku działań. Oferta konferencyjna hotelu Astor stanowi świetne połączenie lokalizacji, jakości usług oraz infrastruktury biznesowo-wypoczynkowej.

Sale konferencyjne w hotelu Astor ? sposób aranżacji przestrzeni

Sale konferencyjne w hotelu Astor zapewniają dużą dowolność konfiguracji, w zależności od liczby uczestników. Na naszej stronie ofertowej przygotowaliśmy tabelę, która w przejrzysty sposób pokazuje, jak wielu uczestników będzie można pomieścić dla konkretnej kombinacji sali i ustawienia krzeseł. Hotele konferencyjne nad morzem, do których należy hotel Astor, umożliwiają układ teatralny, szkolny, w kształcie litery U oraz bankietowy. Każdy z nich odznacza się swoją specyfiką i jest przeznaczony do różnych celów. Sale na szkolenia w układzie teatralnym idealnie sprawdzą się dla imprez na większą skalę. Nasz hotel konferencyjny proponuje salę New York o łącznej powierzchni 800 m2, która jest w stanie przyjąć nawet 1200 osób w układzie teatralnym.

Sale na szkolenia typu Manhattan, Broadway lub Brooklyn doskonale sprawdzają się do przygotowania szkoleń dla pracowników większych i średnich przedsiębiorstw. Ich przemyślany układ gwarantuje dobre parametry akustyczne, a także optymalną widzialność prelegenta z przeciwległego krańca sali.

Wyszukując obiekty konferencyjne, nasi klienci koncentrują się na lokalizacji oraz wyposażeniu obiektu. Hotel Astor, jako proponowane obiekty konferencyjne pomorskie województwo, to przykład profesjonalnej infrastruktury biznesowej, która rodzi ogromne korzyści dla organizatorów konferencji.

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Rezerwując bezpośrednio wspierasz sadzenie drzew
10 rezerwacji bezpośrednich = 1 drzewo
REZERWUJ ONLINE
X
face