ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU
konferencje nad morzem

PRACA I WYPOCZYNEK

IDEALNE WARUNKI

szkolenia i konferencje nad morzem

Zbudowaliśmy dla Państwa Centrum Konferencyjne, które stwarza idealne warunki
do pracy jak i relaksu dla uczestników konferencji.

Hotel Astor to największy obiekt konferencyjny w tej części Wybrzeża, który udostępnia 8 sal konferencyjnych o powierzchni od 20m2 do 800m2. Dźwiękoszczelne ściany przesuwne zapewniają komfort odbywania wszelkiego rodzaju prezentacji, zebrań, przedstawień, szkoleń, spotkań i warsztatów. Sale konferencyjne wyposażone są we wszelkie udogodnienia, jakie potrzebne są podczas prowadzenia profesjonalnej konferencji, kongresu czy biznesowego spotkania (multimedia: TV, nagłośnienie, projektor multimedialny, ekrany, bezprzewodowy Internet, mikrofony etc.)

O walorach Hotelu Astor decyduje nie tylko wielkość i ilość sal konferencyjnych,oraz ich bogate wyposażenie, ale również lokalizacja – zaledwie 100 m od brzegu Bałtyku, z dala od zgiełku miasta, nieopodal malowniczego lasu.

8 SAL KONFERENCYJNCYCH

centrum konferencyjne na 1200 miejsc

Hotel Astor udostępnia 8 sal konferencyjnych o powierzchni od 20m2 do 800m2.

Największa z sal, New York, jest w stanie pomieścić do 1200 osób w układzie teatralnym z możliwością szybkiego, łatwego i sprawnego podziału na 4 sale, noszące nazwy popularnych dzielnic Nowego Yorku: Brooklyn, Manhattan, Broadway, Long Island, o powierzchni od 170m2 do 235m2.

8 sal konferencyjnych

sale o powierzchni od 20m2 do 800m2 z pełnym wyposażeniem

1200 osób

największa sala pomieści aż 1200 osób w układzie teatralnym

350 miejsc noclegowych

w pokojach i apartamentach

POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

oferta konferencyjna

5 dużych, w pełni wyposażonych sal oraz mniejsze sale "warsztatowe" pozwalają na organizację tak kameralnego spotkania, jak i konferencji dla kilkuset osób.

Luksusowe apartamenty i komfortowe pokoje zapewnią wygodny nocleg dla VIPów oraz szkolących się pracowników. W każdej chwili możemy dla nich przygotować dowolną liczbę urozmaiconych przerw kawowych, a także uroczyste obiady czy kolacje. Hotel dysponuje kilkoma standardowymi wariantami menu w rożnych cenach – może być to menu tematyczne dopasowane do charakteru eventu np. włoskie, egzotyczne, kaszubskie etc.

Wieczorami zapraszamy na okolicznościowe imprezy. Do dyspozycji wszystkich uczestników konferencji bezpłatnie oddajemy centrum fitness i basen.

Dodatkowo dla uczestników szkolenia proponujemy atrakcje takie jak: bowling, bilard, SPA, tenis stołowy, tenis ziemny, business room, sala clubowa, kijki do Nordc Walking, rowery.

Na Państwa życzenie zorganizujemy także: quady, zoorbing, paintball, loty balonem, aerobic/aqua aerobic, ognisko, etc.
Dodatkowo proponujemy programy rozrywkowy takie jak impreza, bankiet, występ kabaretu, karaoke, wieczory tematyczne (kaszubski, latynoski, morski, orientalny, hawajski, hollywood, casion i wiele innych )

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

obsługa konferencji

Obsługą i koordynacją konferencji zajmują się specjalnie wykwalifikowane osoby, które chętnie doradzą i pomogą w zorganizowaniu spotkania.

face