ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU
Obiekt konferencyjny nad morzem

PRACA I WYPOCZYNEK

IDEALNE WARUNKI

szkolenia i konferencje w obiekt konferencyjny nad morzem

Zbudowaliśmy dla Państwa Centrum Konferencyjne, które stwarza idealne warunki
do pracy jak i relaksu dla uczestników konferencji nad morzem.

8 SAL KONFERENCYJNCYCH

centrum konferencyjne na 1200 miejsc

Hotel Astor to największy obiekt konferencyjny w tej części Wybrzeża, który udostępnia 8 sal konferencyjnych o powierzchni od 20m2 do 800m2. Dźwiękoszczelne ściany przesuwne zapewniają komfort odbywania wszelkiego rodzaju prezentacji, zebrań, przedstawień, szkoleń, spotkań i warsztatów. Sale konferencyjne wyposażone są we wszelkie udogodnienia, jakie potrzebne są podczas prowadzenia profesjonalnej konferencji, kongresu czy biznesowego spotkania (multimedia: TV, nagłośnienie, projektor multimedialny, ekrany, bezprzewodowy internet oraz ethernet (łączę symetryczne do 10Mb/s), mikrofony etc.) O walorach Hotelu Astor na konferencje decyduje nie tylko wielkość i ilość sal oraz ich bogate wyposażenie, ale również lokalizacja – zaledwie 100 m od brzegu Bałtyku, z dala od zgiełku miasta, nieopodal malowniczego lasu. Zapraszamy do zorganizowania spotkania biznesowego w naszych salach konferencyjnych nad morzem.

Hotel Astor udostępnia 8 sal konferencyjnych nad morzem o powierzchni od 20m2 do 800m2.
Największa z sal, New York, jest w stanie pomieścić do 1200 osób w układzie teatralnym z możliwością szybkiego, łatwego i sprawnego podziału na 4 sale, noszące nazwy popularnych dzielnic Nowego Yorku: Brooklyn, Manhattan, Broadway, Long Island, o powierzchni od 170m2 do 235m2.

8 sal konferencyjnych

sale o powierzchni od 20m2 do 800m2 z pełnym wyposażeniem

1200 osób

największa sala pomieści aż 1200 osób w układzie teatralnym

350 miejsc noclegowych

w pokojach i apartamentach

POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

oferta konferencyjna

Nasz obiekt konferencyjny to 5 dużych, w pełni wyposażonych sal oraz 3 mniejsze sale "warsztatowe" pozwalają na organizację kameralnego spotkania, jak i konferencji dla kilkuset osób.

Hotel dysponuje bogatym zapleczem, które umożliwia zapewnienie wszystkim gościom najwyższej jakości obsługi w czasie trwania konferencji czy szkolenia. Luksusowe apartamenty i komfortowe pokoje zapewnią wygodny nocleg dla VIPów oraz szkolących się pracowników. W każdej chwili może zostać przygotowana dowolna liczbę urozmaiconych przerw kawowych, a także uroczyste obiady czy kolacje. Hotel na konferencje dysponuje kilkoma standardowymi wariantami menu w rożnych cenach – może być to menu tematyczne dopasowane do charakteru eventu np. włoskie, egzotyczne, kaszubskie etc. Dopasowane do tematyki spotkania menu podniesie jego rangę oraz sprawi, że uczestnicy konferencji zapamiętają ją na długo nie tylko ze względu na wysokiej jakości treści merytoryczne.

Wieczorami zapraszamy na okolicznościowe imprezy.

Do dyspozycji wszystkich uczestników konferencji bezpłatnie oddajemy centrum fitness i basen, które uprzyjemnią pobyt na szkoleniu oraz pozwolą zrelaksować się i wypocząć po całym dniu konferencji. Dodatkowo dla uczestników szkolenia proponujemy atrakcje takie jak: bowling, bilard, SPA, tenis stołowy, tenis ziemny, business room, sala clubowa, kijki do Nordc Walking, rowery.

Na Państwa życzenie zorganizujemy także: quady, zoorbing, paintball, loty balonem, aerobic/aqua aerobic, ognisko, etc.
Dodatkowo proponujemy programy rozrywkowy takie jak impreza, bankiet, występ kabaretu, karaoke, wieczory tematyczne (kaszubski, latynoski, morski, orientalny, hawajski, hollywood, casion i wiele innych )

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

obsługa konferencji

Obsługą i koordynacją konferencji zajmują się specjalnie wykwalifikowane osoby, które chętnie doradzą i pomogą w zorganizowaniu spotkania.

face