ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ
     MENU

CENTRUM FITNESS

Fitness & SPA

Hotel Astor to nie tylko komfortowy wypoczynek nad morzem dla całej rodziny. To także profesjonalne centrum fitness, w którym można odstresować się i zapomnieć o wszystkich troskach.

Na naszych Gości czeka rekreacyjny basen, siłownia, sauna sucha oraz: bowling, bilard, darts, piłkarzyki, tenis stołowy oraz zewnętrzne korty tenisowe. Dzieci na pewno zainteresuje klub gier Xbox Kinect. Hotel z basenem nad morzem jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą aktywnie spędzą czas również wieczorami.

ŁAŹNIA PAROWA

sauna sucha

Hotel Astor zachęca do skorzystania z sauny suchej. Wizyta w saunie pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni relaks.

Ciepło otwiera pory skóry i oczyszcza ciało. Po wysiłku fizycznym, na przykład joggingu lub treningu, kąpiel w saunie jest bardzo korzystna.
Sauna sucha nazywana też fińską, oprócz oczyszczenia z toksyn, pomaga się rozluźnić i tym samym pozbyć się negatywnych skutków stresu, których doświadczamy każego dnia.  Wspomaga także odchudzanie oraz poprawia pracę serca.  W sauniue suchej panuje wyższa temperatura niż w parowej

HOTEL Z BASENEM

basen w hotelu

Hotel Astor w Jastrzębiej Górze oprócz bliskości morza zapewnia także jego namiastkę w samym obiekcie. Na wszystkich Gości czeka rekreacyjny basen.

W zależności od potrzeb czas spędzony w hotelowym basenie można wykorzystać na zabawę lub poprawę sylwetki i kondycji. Dla dzieci oferujemy bezpłatne wypożyczenie akcesoriów do nauki pływania. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwają profesjonalni ratownicy. Wczasy nad morzem w hotelu z basenem to również świetny sposób na spędzenie wolnego czasu podczas dnia niepogody!

PASJONUJĄCE ROZGRYWKI

korty tenisowe

Hotel Astor nad morzem to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. 

Zewnętrzne korty tenisowe to kolejna propozycja na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. Posiadamy także wypożyczalnie sprzętu sportowego: rakiety tenisowe i piłki. Tenis ziemny to sport zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. To doskonały sposób żeby zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie a przy okazji gra w tenisa to świetna zabawa

W związku z wprowadzeniem przez Rząd Narodowej Kwarantanny do dnia 31.01.2021 pobyty w Hotelu Astor nie mogą zostać zrealizowane, w celu dodatkowych pytań prosimy o kontakt tel. 58 771 55 55
face