ładowanie
REZERWACJE
ZADZWOŃ

Dołącz do nas!

RECEPCJONISTA -KA, KUCHARZ, KELNER, KELNERKA

oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy (istnieje możliwość pracy na cały etat, pół etatu lub weekendy)
  • umowa o prace lub umowa zlecenie w zależności od zakresu pracy i ilości godzin
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze
  • udział w rozwoju firmy o stabilnej pozycji na rynku

wymagania:

  • otwartość na ludzi, łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista oraz miła aparycja
  • entuzjazm i profesjonalizm
  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie

Jesteś zainteresowana/y? Wyślij CV / napisz / zadzwoń
e-mail: praca@astorhotel.pl
tel 58 771 55 55

specjalista ds. szkoleń i konferencji

Lubisz wyzwania i ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy? podejmij pracę w Hotelu Astor, zlokalizowanym w Jastrzębiej Górze zaledwie 100 metrów od morza

zadania:

· przygotowywanie ofert i kontraktów w oparciu o strategię sprzedażową hotelu,

· prezentowanie oferty hotelu w czasie spotkań biznesowych,

· prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie kontraktów,

· budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami

poszukujemy osób:

· o wysokiej kulturze osobistej,

· mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej (minimum rok w dziale sprzedaży/ koordynacji konferencji),

· komunikatywnych, pracowitych i dobrze zorganizowanych,

· umiejących pracować w grupie i pod presją czasu,

· pozytywnie nastawionych oraz otwartych na nowe doświadczenia,

· swobodnie posługujących się językiem angielskim (mile widziane)

· znających system ReHot (mile widziane)

oferujemy:

· możliwość rozwoju zawodowego

· przyjazną atmosferę pracy

· pracę w młodym i zgranym zespole

· ubezpieczenie medyczne PZU (po pozytywnie zakończonym okresie próbnym)

Chcesz dowiedzieć się więcej i umówić na spotkanie? prześlij swoje cv na adres praca@astorhotel.pl lub dostarcz do recepcji hotelu. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).”

face