ładowanie

5 powodów dlaczego warto spędzić urlop nad polskim morzem jesienią

Wypoczynek wcale nie musi oznaczać letniego sezonu oraz dwutygodniowego wyjazdu. Coraz więcej osób ceni sobie wczasy jesienne nad morzem. Zazwyczaj jest to kilkudniowy pobyt samodzielnie lub z bliską osobą, w urokliwym miejscu, blisko natury. Prawdziwy odpoczynek dla ciała i ducha, spokój. Poznaj 5 powodów, dlaczego warto spędzić urlop nad polskim morzem jesienią.

Wczasy nad morzem po sezonie

Wrzesień jest dla wielu intensywnym miesiącem. Powrót dzieci do szkoły, rozpoczynanie nowych kursów i zajęć, gorący czas w pracy. Do tego krótsze, chłodne dni, sezon przeziębień i szybko mamy ?dosyć? ? tęsknimy za latem. Październik czy listopad nad polskim morzem to idealny moment na prawdziwy relaks, z którego coraz częściej korzystamy. Widzimy nawet więcej niż 5 powodów, dlaczego warto spędzić urlop nad polskim morzem jesienią. Jakie one są?

Cena, jakość wypoczynku

Nie da się ukryć, że największe oblężenie w nadmorskich kurortach jest w wakacyjnym sezonie. Już od maja do końca sierpnia ciężko znaleźć wolny pokój. A na pewno w przyjaznej cenie ? chyba, że rezerwujemy wyjazd o wiele wcześniej. Urlop nad morzem poza sezonem wypada korzystniej dla naszego portfela, można znaleźć superoferty w prawie każdym obiekcie. A atrakcje w nich są prawie takie same, jak podczas letnich pobytów. Zajęcia dla dzieci i dorosłych, dostęp do basenu i saun, wieczory z muzyką na żywo można znaleźć w dobrych hotelach przez cały rok. Cena oraz taka sama jakość wypoczynku są więc 2 powodami, by rozważyć wczasy nad morzem po sezonie. A pozostałe?

5 powodów, dlaczego warto spędzić urlop nad polskim morzem jesienią

Jakość wypoczynku to także o wiele większy spokój, a korzyścią będzie mniejsza ilość turystów i rodzin z dziećmi. Są to ważne kwestie dla tych, którzy chcą odpocząć w samotności lub z drugą osobą, pragną ciszy i większej intymności. Mniejsze kolejki do atrakcji na terenie obiektu, puste, romantyczne plaże. Urlop nad morzem poza sezonem jest okazją do zadbania o ciało i do odpoczynku psychicznego. Mniej osób i rozrywek wokół, więc można skupić się na własnych myślach, docenić piękno natury. Wczasy jesienne nad morzem są niezwykle urokliwe, mienią się kalejdoskopem barw. Czwartym powodem jest dlatego – przyroda, która sprzyja aktywności.

Aktywność, która daje zdrowie

Spacery to właśnie to, co warto robić codziennie podczas urlopu nad Bałtykiem. Dobrym aktywnym pomysłem jest wzięcie ze sobą lub wypożyczenie roweru i zwiedzanie okolicy. Bardzo popularny sport, jakim jest Nordic Walking, najlepiej uprawiać podziwiając widoki. Październik i listopad nad morzem (a nawet zima!) to również ogromne korzyści zdrowotne, które przynosi jod. Najwyższe stężenie tego pierwiastka występuje w powietrzu właśnie w zimniejsze miesiące. Wdychając go (spacerując brzegiem morza), pomagamy regulować ważne hormony w naszym organizmie. Najbardziej skorzystają z tego osoby z niedoczynnością tarczycy i kobiety w ciąży. Naturalna suplementacja jodem pomaga również tym, którzy nie mają energii, są przemęczeni, gorzej śpią. Dlatego listę 5 powodów, dlaczego warto spędzić urlop nad polskim morzem jesienią, zamyka? ZDROWIE!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

pozostałe oferty specjalne

Zadowolenie Gości to nasz priorytet, dlatego specjalnie z myślą o Was systematycznie tworzymy oferty specjalne.

Voucher podarunkowy
POMYSŁ NA IDEALNY PREZENTVoucher podarunkowy
Cena Dnia
Pobyt nad morzemCena Dnia
Bal Karnawałowy w Jastrzębiej Górze
Karnawałowa zabawa w Hotelu Astor 04.02.2023Bal Karnawałowy w Jastrzębiej Górze
Ferie zimowe nad morzem - Z Astorem wśród zwierząt
Ferie zimowe w hotelu nad morzem - pobyt 2 dzieci GRATISFerie zimowe nad morzem - Z Astorem wśród zwierząt
Aqua Slimming - wczasy odchudzające
Wodne wyszczuplanieAqua Slimming - wczasy odchudzające
Weekendy karnawałowe ze smakiem
Karnawałowy odpoczynek z dala od zgiełku miastaWeekendy karnawałowe ze smakiem
Walentynki w hotelu nad morzem
Walentynki w hotelu nad morzemWalentynki w hotelu nad morzem
Dzień Kobiet w hotelu nad morzem
Wyjątkowa Ty!Dzień Kobiet w hotelu nad morzem
Wielkanoc w Hotelu Astor
WIELKANOC W HOTELU NAD MORZEMWielkanoc w Hotelu Astor
Majówka nad morzem
Długi weekend pełen kolorówMajówka nad morzem
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Wakacje Odkrywców - lato nad morzem 2023
Weekendowy relaks w Hotelu Astor
WEEKENDOWY RELAKS W HOTELU ASTORWeekendowy relaks w Hotelu Astor
Wczasy dla seniorów nad morzem
Aktywne wczasy senioraWczasy dla seniorów nad morzem
Pakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet relaksacyjnyPakiet SPA Relaksacyjny
Pakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Aromatyczny Pakiet SPA ZimowyPakiet SPA Zimowy w Hotelu Astor
Niedzielne bufety
Obiady w formie gorących bufetów bez ograniczeńNiedzielne bufety
Dziecko w podróży
Trip Advisor
Forbes
Mojekonfrencje
Sale Biznesowe
Konferencje
Dzieciochatki.pl
PFRPFR

Hotel z basenem nad morzem w Jastrzębiej Górze, wakacje i wczasy all inclusive nad Polskim morzem dla rodzin z dziećmi.
Astor hotel to także obiekt konferencyjny nad morzem wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne dające wiele możliwości aranżacyjnych.

face